Katalog firm

Adamex Druk

Adamex Druk to drukarnia tkanin i dzianin poliestrowych. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w obsłudze producentów odzieży, hurtowni tkanin i nie tylko. Oferuje trwałe i wyraziste nadruki na ubraniach, gadżetach reklamowych i tekstyliach. Korzysta z nowoczesnej technologii druku sublimacyjnego. Realizuje zamówienia indywidualne.

Druk transferowy

Dzięki technologii druku transferowego, możliwe jest nadrukowywanie wybranych znaków graficznych również na odzież firmową. Co ważne - nie muszą być to wyłącznie cienkie, poliestrowe bluzki! Wręcz przeciwnie, druk transferowy można stosować również na znacznie grubszej odzieży ochronnej. Ważne, by wykonano ją w całości z poliestru.
Trzeba przyznać, że jedynie druk transferowy umożliwia nałożenie na tak specyficzną powierzchnię odpowiedniego znaku graficznego. Logo firmy to najczęściej bardzo mały obiekt, w przypadku którego bardzo ważna jest odpowiednia precyzja i jakość wykonania. Co więcej, są to najczęściej dość złożone grafiki, w przypadku których odpowiednia jakość i nasycenie kolorem to czynniki wręcz wymagane przez klienta.
Firma Adamex realizuje szereg zamówień związanych z nadrukowywaniem firmowych grafik na odzież roboczą. Dzięki tak zaaranżowanej metodzie nadruku, odzież ta nie traci swoich wyjątkowych właściwości. Co więcej, nadrukowany w ten sposób obiekt prezentuje się bardzo dobrze i jest odporny na działanie czynników zewnętrznych.

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

www: https://www.adamexdruk.pl/

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709


Podobne firmy

Fibeco Sp. z o.o.

Firma Fibeco to łódzka firma specjalizująca się w wytwarzaniu włókniny meltblown. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie i zatrudnia wielu fachowców. Oferta naszej firmy skierowana jest do kraj...

Teofilów S.A.

Znajdująca się w Łodzi firma Teofilów S.A. prowadzi sklep z dzianinami gładkimi lub drukowanymi cyfrowo i rotacyjnie. Jako doświadczony producent dzianin bawełnianych, poliestrowych, dresowych i wielu...