Katalog firm

Adwokat Nawocki

Kancelaria Adwokacka Piotra Nawrockiego oferuje usługi w szerokiej gamie spraw z zakresu prawa cywilnego, karnego i administracyjnego. Piotr Nawrocki to adwokat z doświadczeniem, który dzięki doskonałej znajomości języka angielskiego opiniuje i sporządza umowy nie tylko po polsku, ale również po angielsku.

Podział majątku

Jeśli czeka Cię konieczność podziału majątkowego, spowodowanego zakończeniem Twojego małżeństwa, nie warto się poddawać. Warto walczyć o swoje prawa. Pieniądze i cały zgromadzony wspólny majątek nie jest własnością Twojego partnera, tylko, jak sama nazwa wskazuje, jest własnością obojga Was.
Zatem, masz prawo, a nawet obowiązek, by domagać się praw do swojej części owej własności lub dogadać się z byłym partnerem co do sposobu rozdziału majątku. Jednak bardzo prawdopodobne, że sprawa może trafić przed sąd. Niezależnie od tego, w tak trudnej i zawiłej sytuacji, warto zwrócić się o pomoc do adwokata, który ma doświadczenie w tego typu sprawach, jak również w wielu innych.
Nasz prawnik podział majątku Łódź z pewnością będzie w stanie pomóc i Tobie, poświęcając się w pełni tej sprawie, robiąc wszystko, by efekt jego pracy był dla Ciebie satysfakcjonujący, jak również - by sprawiedliwość stała się faktem. Nie warto się z tym męczyć, nie warto się denerwować! Warto skorzystać z usług profesjonalisty!

Kontakt

Ulica: Brukowa 6/8

Kod: 91-347

Miejscowość: Łódź

http://adwokat-piotrnawocki.pl/

E-mail: adwokatpiotrnawocki@onet.pl

Tel.: 692-975-652


Podobne firmy

Kancelaria Wodo

Kancelaria adwokacka Wodo i Partnerzy to działalność, która nie tylko w Polsce zabezpiecza dobro osobiste i interesy. Co więcej, ta wszechstronność już nieraz miała przełożenie na sukces. Z drugiej st...

Justyna Szondelmajer

Profesjonalnie prowadzona kancelaria prawna świadczy kompleksowe usługi skierowane zarówno do wielkich przedsiębiorstw, jak i do klienta indywidualnego. Nasza kancelaria prawna gwarantuje dyskrecję or...