Katalog firm

Adwokat Migus

Życie stwarza sytuacje, w których każdy może potrzebować profesjonalnej pomocy prawnej. Aby uniknąć niepotrzebnego stresu, warto oddać sprawy w ręce fachowców. Kancelaria Adwokacka Migus przyjmie sprawy z zakresu prawa cywilnego, karnego, pracowniczego i wielu innych dziedzin. Zatrudniamy sztab prawników, którzy poradzą sobie z każdym problemem, nawet z zawiłymi sprawami. Chętnie będziemy reprezentować Cię w sądzie.

Adwokat prawo karne

Kancelaria adwokacka Migus serdecznie zaprasza do kontaktu wszystkich, którzy mają problem z zakresu prawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu adwokat prawo karne Łódź Migus jest w stanie przewidzieć wiele sytuacji w trakcie postępowania przed sądem.
Dotyczy to także tych spraw, gdzie prawo karne w trudny sposób styka się np. z prawem cywilnym i rodzinnym. Pomoże przygotować różnego rodzaju dokumenty, pamiętając o drobiazgach, o których klient może nawet nie wiedzieć. Dopilnuje, aby nie przekroczyć terminów do załatwienia określonych spraw. Mecenas Maciej Migus bierze udział w programie pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem, który odbywa się w ramach Funduszu Sprawiedliwości.
Siedziba kancelarii adwokata Macieja Migusa znajduje się w Łodzi, ale można też umówić się na spotkanie w placówce w Zgierzu. W trosce o klientów, którzy z różnych powodów nie mogą dojechać do kancelarii, konsultacja może odbyć się online lub przez telefon. W wyjątkowych sytuacjach adwokat Maciej Migus jest w stanie odwiedzić klienta w jego domu. W wyznaczonym dniu tygodnia mają miejsce rozmowy w ramach bezpłatnej porady prawnej.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 124

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://adwokat-migus.pl/

E-mail: kancelaria@adwokat-migus.pl

Tel.: 793141084


Podobne firmy

WF Adwokaci

Kancelaria adwokacka Wróblewski i Figurski oferuje profesjonalna pomoc prawną w zakresie m.in. prawa transportowego, rodzinnego lub spadkowego. Podchodzimy indywidualnie do każdego z klientów oraz świ...

Adwokat Andrzej Śmigielski

Kancelaria Adwokacka Andrzeja Śmigielskiego to miejsce, w którym priorytetem dla klienta jest klient i jego zadowolenie. Adwokat Andrzej Śmigielski jest osobą, która celuje wyłącznie w sukces. Co do z...