Katalog firm

Adwokat Migus

Życie stwarza sytuacje, w których każdy może potrzebować profesjonalnej pomocy prawnej. Aby uniknąć niepotrzebnego stresu, warto oddać sprawy w ręce fachowców. Kancelaria Adwokacka Migus przyjmie sprawy z zakresu prawa cywilnego, karnego, pracowniczego i wielu innych dziedzin. Zatrudniamy sztab prawników, którzy poradzą sobie z każdym problemem, nawet z zawiłymi sprawami. Chętnie będziemy reprezentować Cię w sądzie.

Prawnik fundacja

Założenie fundacji oraz jej prowadzenie to dość skomplikowana procedura wymagająca spełnienia określonych kryteriów. By założyć fundację, należy w pierwszej kolejności określić jej cel statutowy, który powinien być użyteczny ze społecznego bądź gospodarczego punktu widzenia.
Następnie fundator powinien na wskazany cel przekazać tzw. fundusz założycielski, czyli określony majątek. Należy też zgłosić prawnik fundacja Łódź do Krajowego Rejestru Sądowego. Fundatorem może być osoba fizyczna mająca polskie lub obce obywatelstwo. Samo założenie fundacji to jedno, ale ważna jest także obsługa prawna nowo powstałego tworu. Jesteśmy kancelarią prawną z długim stażem, która zajmuje się m.in. sprawami fundacji.
Oferujemy pomoc prawną w zakładaniu fundacji, sporządzaniu umów i statutów, rejestracji w stosownych rejestrach, bieżącym doradztwie w sprawach związanych z funkcjonowaniem fundacji. Sprawy fundacji prowadzimy rzetelnie i z zachowaniem należytej staranności. Wybór naszej kancelarii jest najlepszą decyzją. Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 124

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://adwokat-migus.pl/

E-mail: kancelaria@adwokat-migus.pl

Tel.: 793141084


Podobne firmy

Adwokat Andrzej Śmigielski

Kancelaria Adwokacka Andrzeja Śmigielskiego to miejsce, w którym priorytetem dla klienta jest klient i jego zadowolenie. Adwokat Andrzej Śmigielski jest osobą, która celuje wyłącznie w sukces. Co do z...

WF Adwokaci

Kancelaria adwokacka Wróblewski i Figurski oferuje profesjonalna pomoc prawną w zakresie m.in. prawa transportowego, rodzinnego lub spadkowego. Podchodzimy indywidualnie do każdego z klientów oraz świ...