Katalog firm

Kategorie


Adwokat Migus

Życie stwarza sytuacje, w których każdy może potrzebować profesjonalnej pomocy prawnej. Aby uniknąć niepotrzebnego stresu, warto oddać sprawy w ręce fachowców. Kancelaria Adwokacka Migus przyjmie sprawy z zakresu prawa cywilnego, karnego, pracowniczego i wielu innych dziedzin. Zatrudniamy sztab prawników, którzy poradzą sobie z każdym problemem, nawet z zawiłymi sprawami. Chętnie będziemy reprezentować Cię w sądzie.

Prawo rodzinne

Nasza kancelaria oferuje profesjonalne wsparcie specjalistów z zakresu prawa rodzinnego. Cechuje nas rzetelność oraz doświadczenie. Do każdego klienta i jego sprawy podchodzimy indywidualnie i z pełnym zrozumieniem, tak by zapewnić maksimum wsparcia w trudnych sprawach.
Zwłaszcza adwokat Łódź sprawy rodzinne traktowane są przez nas w sposób mocno nastawiony na klienta, ponieważ rozumiemy ich wyjątkową specyfikę oraz delikatność. Pomagamy w przygotowaniu pism procesowych, reprezentujemy klientów przed Urzędem Stanu Cywilnego oraz na każdym etapie postępowania mediacyjnego, sądowego i zabezpieczającego. U nas uzyskasz rzetelną informację oraz profesjonalną poradę prawną z zakresu prawa rodzinnego.
Pomagamy między innymi w sprawach o kontakty z dzieckiem, ustalenie ojcostwa, podwyższenie lub obniżenie alimentów czy przysposobienie. Jesteśmy również specjalistami w dziedzinie spraw rozwodowych oraz unieważniających małżeństwa. Wyróżniamy się jakością usług oraz kompleksową pomocą prawną. Nasi klienci mogą liczyć na nasz pełen profesjonalizm.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 124

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://adwokat-migus.pl/

E-mail: kancelaria@adwokat-migus.pl

Tel.: 793141084


Podobne firmy

Adwokat Andrzej Śmigielski

Kancelaria Adwokacka Andrzeja Śmigielskiego to miejsce, w którym priorytetem dla klienta jest klient i jego zadowolenie. Adwokat Andrzej Śmigielski jest osobą, która celuje wyłącznie w sukces. Co do z...

WF Adwokaci

Kancelaria adwokacka Wróblewski i Figurski oferuje profesjonalna pomoc prawną w zakresie m.in. prawa transportowego, rodzinnego lub spadkowego. Podchodzimy indywidualnie do każdego z klientów oraz świ...