Katalog firm

Alver Tour

Alver Tour to najlepszy przewoźnik, który organizuje wyjazdy do Holandii oraz Belgii. Z naszego kraju wyjeżdżamy zawsze o wyznaczonych porach, w określone dni. Do naszych usług należy również organizowanie trasy powrotnej z wyżej wymienionych krajów. Chcecie szybko i pewnie dostać się na miejsce? Zapraszamy!

Busy do Holandii

Planujecie wyjazd do Holandii? Szukacie profesjonalnego i taniego przewoźnika, który dowiezie Was do miejsca docelowego? A może chcecie jechać do Belgii? Jeżeli planujecie taki wyjazd turystyczny lub jedziecie tam do pracy, to koniecznie musicie zabrać się z nami w podróż.
Alver Tour to jeden z najlepszych przewoźników, który bardzo chętnie zabierze Was w podróż. Zawieziemy Was w dowolne miejsce, które wybierzecie na mapie Holandii lub Belgii. Wyjazdy z Polski organizujemy w środę oraz w sobotę wieczorem Wszystkim naszym pasażerom proponujemy również podróż powrotną w piątki i poniedziałki popołudniu. Nasze busy Polska Holandia wyruszają z takich województw, jak wielkopolska, mazowieckie, łódzkie, dolnośląskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie. Pełny wykaz miejscowości znajdziecie na stronie http://alver-tour.pl/.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, jeżeli macie dodatkowe pytania. Bardzo chętnie pomożemy Wam zaplanować odpowiednio podróż, abyście mogli dojechać na miejsce razem z nami.

Kontakt

Ulica: Kadłubka 22/26

Kod: 93-263

Miejscowość: Łódź

http://alver-tour.pl/

E-mail:

Tel.: 519-381-888


Podobne firmy

Yacht Czarter

Interesuje Cię czarter jachtów motorowych bez patentu? Wszystko jest możliwe! Można powiedzieć, że wystarczy postawić na mazury! Zapewne dla wielu osób będzie to zaskoczenie, ale prawo wygląda tak, że...