Katalog firm

Kategorie


Alver Tour

Alver Tour to najlepszy przewoźnik, który organizuje wyjazdy do Holandii oraz Belgii. Z naszego kraju wyjeżdżamy zawsze o wyznaczonych porach, w określone dni. Do naszych usług należy również organizowanie trasy powrotnej z wyżej wymienionych krajów. Chcecie szybko i pewnie dostać się na miejsce? Zapraszamy!

Busy do Holandii

Planujecie wyjazd do Holandii? Szukacie profesjonalnego i taniego przewoźnika, który dowiezie Was do miejsca docelowego? A może chcecie jechać do Belgii? Jeżeli planujecie taki wyjazd turystyczny lub jedziecie tam do pracy, to koniecznie musicie zabrać się z nami w podróż.
Alver Tour to jeden z najlepszych przewoźników, który bardzo chętnie zabierze Was w podróż. Zawieziemy Was w dowolne miejsce, które wybierzecie na mapie Holandii lub Belgii. Wyjazdy z Polski organizujemy w środę oraz w sobotę wieczorem Wszystkim naszym pasażerom proponujemy również podróż powrotną w piątki i poniedziałki popołudniu. Nasze busy Polska Holandia wyruszają z takich województw, jak wielkopolska, mazowieckie, łódzkie, dolnośląskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie. Pełny wykaz miejscowości znajdziecie na stronie http://alver-tour.pl/.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, jeżeli macie dodatkowe pytania. Bardzo chętnie pomożemy Wam zaplanować odpowiednio podróż, abyście mogli dojechać na miejsce razem z nami.

Kontakt

Ulica: Kadłubka 22/26

Kod: 93-263

Miejscowość: Łódź

http://alver-tour.pl/

E-mail:

Tel.: 519-381-888