Katalog firm

Alver Tour

Alver Tour to najlepszy przewoźnik, który organizuje wyjazdy do Holandii oraz Belgii. Z naszego kraju wyjeżdżamy zawsze o wyznaczonych porach, w określone dni. Do naszych usług należy również organizowanie trasy powrotnej z wyżej wymienionych krajów. Chcecie szybko i pewnie dostać się na miejsce? Zapraszamy!

Przewóz osób do Holandii

Szukasz taniego i szybkiego przewozu do Holandii? Sprawdź naszą ofertę! Proponujemy państwu przejazdy do Holandii z wielu Polskich miast - między innymi Poznania, Wrocławia, Warszawy czy Radomia. Zajmujemy się przewozem nie tylko osób, ale także mienia czy paczek - możesz powierzyć nam to, co chcesz szybko przesłać do Holandii, a my zajmiemy się dostarczeniem przesyłki pod wskazany adres i zawsze na czas.
Alver Tour to tani, sprawny i wyjątkowo szybki sposób podróżowania do Holandii. Jesteśmy liderem wśród przewozów pasażerskich do tego kraju, dbając o każdego pasażera już od momentu, gdy zakupi bilet. Oferujemy konkurencyjne ceny na przewozy do Holandii, przy wykorzystaniu naszych komfortowych, świetnie wyposażonych busów.
Nasza flota jest regularnie serwisowana, a busy zostały wyposażone w wi-fi, klimatyzację czy ładowarki do telefonu - wszystko z myślą o naszych klientach i zapewnieniu im komfortu podróży! Zapraszamy do zapoznania się z naszą konkurencyjną ofertą i zakup biletu na realizowane przez nas przewozy.

Kontakt

Ulica: Kadłubka 22/26

Kod: 93-263

Miejscowość: Łódź

http://alver-tour.pl/

E-mail:

Tel.: 519-381-888


Podobne firmy

Yacht Czarter

Interesuje Cię czarter jachtów motorowych bez patentu? Wszystko jest możliwe! Można powiedzieć, że wystarczy postawić na mazury! Zapewne dla wielu osób będzie to zaskoczenie, ale prawo wygląda tak, że...