Katalog firm

Alver Tour

Alver Tour to najlepszy przewoźnik, który organizuje wyjazdy do Holandii oraz Belgii. Z naszego kraju wyjeżdżamy zawsze o wyznaczonych porach, w określone dni. Do naszych usług należy również organizowanie trasy powrotnej z wyżej wymienionych krajów. Chcecie szybko i pewnie dostać się na miejsce? Zapraszamy!

Przewóz osób do Holandii

Szukasz taniego i szybkiego przewozu do Holandii? Sprawdź naszą ofertę! Proponujemy państwu przejazdy do Holandii z wielu Polskich miast - między innymi Poznania, Wrocławia, Warszawy czy Radomia. Zajmujemy się przewozem nie tylko osób, ale także mienia czy paczek - możesz powierzyć nam to, co chcesz szybko przesłać do Holandii, a my zajmiemy się dostarczeniem przesyłki pod wskazany adres i zawsze na czas.
Alver Tour to tani, sprawny i wyjątkowo szybki sposób podróżowania do Holandii. Jesteśmy liderem wśród przewozów pasażerskich do tego kraju, dbając o każdego pasażera już od momentu, gdy zakupi bilet. Oferujemy konkurencyjne ceny na przewozy do Holandii, przy wykorzystaniu naszych komfortowych, świetnie wyposażonych busów.
Nasza flota jest regularnie serwisowana, a busy zostały wyposażone w wi-fi, klimatyzację czy ładowarki do telefonu - wszystko z myślą o naszych klientach i zapewnieniu im komfortu podróży! Zapraszamy do zapoznania się z naszą konkurencyjną ofertą i zakup biletu na realizowane przez nas przewozy.

Kontakt

Ulica: Kadłubka 22/26

Kod: 93-263

Miejscowość: Łódź

http://alver-tour.pl/

E-mail:

Tel.: 519-381-888