Katalog firm

Amigodental

Kto z nas nie chciałby robić oszałamiającego wrażenia za pomocą lśniących i białych zębów? Placówka stomatologiczna Amigodental, która jest zlokalizowana w Łodzi, świadczy usługi o charakterze kompleksowym. Nad zachowaniem prawidłowego stanu zębów pacjentów czuwają profesjonaliści, którzy mają doskonałe podejście do klientów.

System CEREC

Zapraszamy do odwiedzenia naszej specjalistycznej kliniki stomatologicznej, znajdującej się w Łodzi. W ofercie znajduje się pełny zakres usług stomatologicznych. Nasze specjalizacje to nie tylko ogólna diagnostyka zębów, ale przede wszystkim chirurgia stomatologiczna i czaszkowa, implantologia, periodontologia oraz protetyka.
Tym, co wyróżnia naszą działalność jest wykorzystanie najnowocześniejszych technologii, przy użyciu najwyższej jakości sprzętu. Wykwalifikowana kadra, doświadczona w wykonywaniu różnorodnych zabiegów stomatologicznych to dodatkowy gwarant sukcesu. Wśród nowoczesnych rozwiązań, stosowanych w zakresie odbudowy protetycznej polecamy system cerec.
Jest to metoda tworzenia uzupełnień pełnoceramicznych, czyli koron, licówek, wypełnień Inlay lub Onlay. Zaletą tej technologii jest zaoszczędzony czas pacjenta, związany z wykorzystaniem systemu CAD/CAM. System cerec pozwala bowiem na stworzenie ceramicznego uzupełnienia nawet w ciągu jednej wizyty w naszej klinice stomatologicznej.

Kontakt

Ulica: Rojna 22

Kod: 91-134

Miejscowość: Łódź

http://www.amigodental.pl/

E-mail: rejestracja@amigodental.pl

Tel.: 570-000-102