Katalog firm

Aneta Budzińska

Jako doświadczony trener makijażu permanentnego Aneta Budzińska nie tylko oferuje profesjonalne zabiegi, ale także prowadzi działalność szkoleniową. W gabinecie Make up 4ever klientki z Łodzi i Gdyni mogą wykonać profesjonalny makijaż trwały oczu, brwi i ust, kreski permanentne, a także wiele innych zabiegów kosmetycznych i estetycznych.

Makijaż permanentny brwi

Wśród wielu gabinetów, które oferują makijaż permanentny Łódź, gabinety należące do Anety Budzińskiej na pewno wyróżniają się na tle konkurencji. Znaleźć je można zarówno w Łodzi, jak i Gdyni i z ich usług regularnie korzystają dziesiątki klientek. W ofercie gabinetów jest makijaż permanentny brwi, ust oraz oczu, a także usuwanie makijażu permanentnego oraz tatuaży.
Oferta ta jest zatem bardzo szeroka i z całą pewnością zadowoli zdecydowaną większość klientów. Wykonywanie makijażu permanentnego jest tylko częścią działalności Anety Budzińskiej. Jest ona także uznanym trenerem makijażu trwałego. Na swoje zajęcia szkoleniowe przyjęła ona już dziesiątki osób, które następnie poleciły te szkolenia dalej.
Są one indywidualne i zazwyczaj trwają tylko parę dni, ale pozwalają zapoznać się z podstawami, które są niezbędne podczas wykonywania makijażu permanentnego. Z tego właśnie powodu każdy, kogo interesuje ta forma makijażu, na pewno powinien trafić pod skrzydła Anety Budzińskiej. Nie będzie rozczarowany swoim wyborem!

Kontakt

Ulica: Źwirki 22

Kod: 90-528

Miejscowość: Łódź

https://anetabudzinska.pl/

E-mail: anetabudzinska@wp.pl

Tel.: 535279000


Podobne firmy

Depilatorium

Depilatorium oferuje trwałe pozbycie się problemów. Jeżeli chcecie, aby zbędne owłosienie raz na zawsze zniknęło z Waszego ciała, to my Wam na pewno w tym pomożemy. Stosujemy zabiegi laserowej depilac...

Salon kosmetyczny Artemis

Artemis to Twoje miejsce relaksu i odnowy w sercu Rybnika. Nasza pasja i profesjonalizm w dziedzinie kosmetyki przekłada się na wyjątkową troskę o Twoją skórę i samopoczucie. Zanurz się w świecie pięk...