Katalog firm

Aneta Budzińska

Jako doświadczony trener makijażu permanentnego Aneta Budzińska nie tylko oferuje profesjonalne zabiegi, ale także prowadzi działalność szkoleniową. W gabinecie Make up 4ever klientki z Łodzi i Gdyni mogą wykonać profesjonalny makijaż trwały oczu, brwi i ust, kreski permanentne, a także wiele innych zabiegów kosmetycznych i estetycznych.

Makijaż permanentny kresek

Makijaż permanentny jest stosunkowo nową metodą, która jednak przekonała do siebie wiele ludzi na całym świecie. Wiele z nich czasami zapomina, że efekt jaki zapewnia makijaż permanentny w dużej mierze zależy od zdolności osoby, która go wykonuje. Właśnie dlatego tak niezwykle istotne jest to, aby znaleźć dla siebie prawdziwą specjalistkę w tej metodzie.
W Polsce takich osób jest wiele, ale wśród tych najlepszych na pewno należy wymienić Anetę Budzińską, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie https://anetabudzinska.pl/. Jest to nie tylko właścicielka gabinetów w Gdyni oraz Łodzi, ale także najlepszy trener makijażu permanentnego w kraju. Dla każdej chętnej osoby zapewnia indywidualne szkolenia, które zazwyczaj trwają od 2 do 4 dni. W czasie tych szkoleń każdy może nauczyć się wszystkich podstaw techniki makijażu permanentnego.
Aneta Budzińska przyjmuje także wiele klientek, oferując im makijaż oczu, brwi oraz ust, wykonany precyzyjnie i z zastosowaniem najlepszego sprzętu. Zatem pragnąc skorzystać z makijażu permanentnego na pewno dobrze jest trafić do specjalistki jaką jest Aneta Budzińska.

Kontakt

Ulica: Źwirki 22

Kod: 90-528

Miejscowość: Łódź

https://anetabudzinska.pl/

E-mail: anetabudzinska@wp.pl

Tel.: 535279000


Podobne firmy

Depilatorium

Depilatorium oferuje trwałe pozbycie się problemów. Jeżeli chcecie, aby zbędne owłosienie raz na zawsze zniknęło z Waszego ciała, to my Wam na pewno w tym pomożemy. Stosujemy zabiegi laserowej depilac...

Salon kosmetyczny Artemis

Artemis to Twoje miejsce relaksu i odnowy w sercu Rybnika. Nasza pasja i profesjonalizm w dziedzinie kosmetyki przekłada się na wyjątkową troskę o Twoją skórę i samopoczucie. Zanurz się w świecie pięk...