Katalog firm

Apemi

APEMI- Salon Okien i Drzwi to firma oferująca produkty spełniające wymagania nawet najbardziej wybrednych osób. Jesteśmy przekonani, że tylko u nas zakupicie okna i drzwi dopasowane do swoich potrzeb w bardzo atrakcyjnej cenie na rynku. Zachęcamy do kontaktu i odwiedzin w naszym salonie stacjonarnym.

Drzwi

Solidnie wykonane oraz dobrze zamontowane drzwi Szczytno mogą być zakupem na całe dekady. Zatem przed dokonaniem swojego wyboru, niewątpliwie dobrym pomysłem jest przemyślenie tego, jaki model drzwi wybrać oraz którą firmę poprosić o dokonanie montażu.
W salonie okien i drzwi APEMI klienci mają dostęp zarówno do szerokiej oferty modeli drzwi, okien i bram, a także do doświadczonej ekipy, która zawsze z chęcią podejmie się montażu. Od początku swojej działalności w 2005 roku, firma APEMI inwestowała w to, aby wzbogacać swoją ofertę o produkty nowych producentów. Dzięki temu w obecnych czasach trudno jest znaleźć salon, w którym dostępnych jest więcej różnego rodzaju okien, drzwi i bram.
Pracownicy APEMI zawsze służą pomocą podczas zakupów, dzięki czemu klient ma ułatwione zadanie gdy chodzi o dobranie odpowiedniej pary drzwi lub okien. Ceny za produkty, a także za montaż, są na bardzo rozsądnym poziomie. Wszystko to jednoznacznie pokazuje, że kupując drzwi to najlepiej jest wybrać drzwi z salonu okien i drzwi APEMI.

Kontakt

Ulica: Polska 52

Kod: 12-100

Miejscowość: Szczytno

http://apemi.eu/

E-mail: biuro@apemi.eu

Tel.: 511840654


Podobne firmy

Bartek

Witaj w świecie wyjątkowych rozwiązań od firmy Bartek! Na http://rolety-zaluzje.info/ odkryjesz szeroką gamę rolet i żaluzji, które wprowadzą do Twojego domu harmonię i komfort. Nasze produkty charakt...

ARM

ARM to firma, która poleca okna, drzwi, bramy garażowe w promocyjnych cenach. Nasza firma zatrudnia najlepszych specjalistów, którzy doradzą Wam w każdej kwestii. Wśród naszych usług znajduje się równ...