Katalog firm

AT Górscy

Agnieszka i Tomasz Górscy zapraszają do skorzystania ze swoich usług. Oferujemy Wam usługi fotograficzne na najwyższym poziomie. Naszym celem są zawsze dzieci, które są najlepszymi i najpiękniejszymi modelami. Jeżeli chcecie, aby Wasze pociechy wzięły udział w niezwykłej sesji, to koniecznie musicie do nas zadzwonić.

Fotografia ślubna

Szukasz fotografa ślubnego z prawdziwego zdarzenia? Może więc dobrym i odpowiednim dla kogoś takiego jak ty rozwiązaniem będzie studio fotograficzne AT Górscy, które już od wielu lat działa na rynku, dodatkowo zawsze dba o to aby fotografia ślubna w Łodzi generowała pewien potencjał.
Oczywiście w dzisiejszych czasach nie jest ważne to jaki aparat czy sprzęt się posiada, lecz przede wszystkim umiejętność wykonywania prawidłowych ujęć, to one sprawiają iż fotografia ślubna w Łodzi przekazuje to co pragniemy uchwycić. Dlatego też nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż wspomniane studio fotograficzne to nie tylko opcja, lecz gwarancja tego iż fotografia ślubna Łódź będzie dziełem profesjonalistów.
Rozważmy więc skorzystanie z ich usług, a tym samym możliwość współpracy z fotografem, jaki ma wszystko co potrzebne i niezbędne aby podjąć się zadania zrealizowania sesji ślubnej. Właśnie on jest tym kimś, kto w tym dniu powinien wziąć pełną odpowiedzialność, za wykonanie wspomnianych zdjęć ślubnych.

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://foto-dzieciaki.lodz.pl/

E-mail: atgorscy@gmail.com

Tel.: 609-199-985


Podobne firmy

Foto24.com.pl

Bartosz Wojciechowski to fotograf i operator, który kieruje się do osób prywatnych oraz firm i instytucji. Patrząc pod kątem lokalizacji, można mówić o kierowaniu się do osób z Łodzi i okolic. Niemnie...