Katalog firm

Kategorie


AT Górscy

Agnieszka i Tomasz Górscy zapraszają do skorzystania ze swoich usług. Oferujemy Wam usługi fotograficzne na najwyższym poziomie. Naszym celem są zawsze dzieci, które są najlepszymi i najpiękniejszymi modelami. Jeżeli chcecie, aby Wasze pociechy wzięły udział w niezwykłej sesji, to koniecznie musicie do nas zadzwonić.

Sesja ciążowa

We wszystkich większych miastach aż roi się od profesjonalnych fotografów. Jednakże nie oznacza to, że każdy z tych fotografów specjalizuje się w tej samej gałęzi fotografii i może pomóc przy każdym możliwym zleceniu. Podobnie jak inni profesjonaliści, fotografowie zazwyczaj mają obrany przez siebie temat, na którym wolą się skupiać podczas swojej pracy.
Jeżeli zatem chodzi o parę fotografów, Agnieszkę i Tomasza Górskich, to niewątpliwie ich prawdziwą specjalnością są wszelkiego rodzaju sesje dziecięce. Niekiedy w ich zleceniach można nawet znaleźć sesje z dziećmi, które nie mają więcej niż parę dni na tym świecie za sobą. Inną specjalnością tego punktu fotograficznego są także sesje ciążowe. Pomagają one uwiecznić ten wyjątkowy okres w życiu każdej przyszłej matki i pozwalają zdobyć drogocenne pamiątki, do których można wracać wiele lat później.
Zatem jeżeli kogokolwiek zainteresował pomysł taki jak sesja ciążowa Łódź to miasto, do którego trzeba trafić. Pracująca tam para fotografów spełni marzenia każdego ze swoich klientów!

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://foto-dzieciaki.lodz.pl/

E-mail: atgorscy@gmail.com

Tel.: 609-199-985


Podobne firmy

Fotograf Marlena Woźniak

Zapraszam do siebie wszystkich mieszkańców Łodzi oraz okolic. Jestem fotografem, którego można wynająć do wykonania zdjęć z najróżniejszych uroczystości. Ślub, chrzest, sesje dziecięce, sesje noworodk...