Katalog firm

Kategorie


AT Górscy

Agnieszka i Tomasz Górscy zapraszają do skorzystania ze swoich usług. Oferujemy Wam usługi fotograficzne na najwyższym poziomie. Naszym celem są zawsze dzieci, które są najlepszymi i najpiękniejszymi modelami. Jeżeli chcecie, aby Wasze pociechy wzięły udział w niezwykłej sesji, to koniecznie musicie do nas zadzwonić.

Sesja komunijna

Zdjęcia komunijne są jedną z tych pamiątek, które z przyjemnością ogląda się nawet wiele lat po tej wyjątkowej uroczystości. Jednakże nie każdy może pochwalić się równie dobrze wykonanymi zdjęciami co inni. Wiele bowiem zależy od tego jak zostały one zrobione i czy do fotografowania został wynajęty prawdziwy profesjonalista.
Choć wiąże się to z pewnym wydatkiem, wynajęcie fotografia na komunię zawsze jest dobrym pomysłem. Coraz to więcej osób decyduje się na ten krok i postanawia odpowiednio uczcić ten wyjątkowy dzień w życiu swojego dziecka. Zatem jeżeli kogoś interesują odpowiednio wykonane zdjęcia komunijne Łódź może zaoferować usługi świadczone przez Górskich. Jest to para małżeńska, która wspólnie zajmuje się fotografowaniem różnego rodzaju uroczystości, gdzie w roli głównej można znaleźć dzieci.
Dotyczy to zatem zarówno Komunie Święte, ale także i chrzest oraz podobne okazje. Zatem dla każdej osoby, która chce dobrze uczcić Komunię Świętą, Górscy zapewnią wykonanie przepięknych fotografii!

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://foto-dzieciaki.lodz.pl/

E-mail: atgorscy@gmail.com

Tel.: 609-199-985


Podobne firmy

Foto24.com.pl

Bartosz Wojciechowski to fotograf i operator, który kieruje się do osób prywatnych oraz firm i instytucji. Patrząc pod kątem lokalizacji, można mówić o kierowaniu się do osób z Łodzi i okolic. Niemnie...