Katalog firm

Autolis

Firma Autolis zaprasza do wypożyczenia auta na kilka dni lub nawet na dłuższy czas. Przy wynajmie pojazdów na dłuższy czas oferujemy Wam negocjację ceny, która na pewno będzie dla Was bardzo korzystna. Zapraszamy Was na swoją stronę internetową, gdzie będzie mogli dokładnie zobaczyć jakie fajne auta chcemy Wam zaproponować.

Samochody osobowe

Wypożyczalnie samochodów istnieją teraz praktycznie przy każdym lotnisku polskim, jak i zagranicznym. Jest to oczywiste miejsce na tego typu działalność, gdyż to właśnie tam można oczekiwać największej liczby potencjalnych klientów. Wśród pasażerów, który kończą swój lot na danym lotnisku, zawsze istnieje duża grupa osób, która potrzebuje samochodu na czas pobytu w danym miejscu.
Jeżeli komuś przyda się wypożyczalnia samochodów Gdańsk najtaniej tego typu usługi są świadczone przez wypożyczalnię Autolis. Jest to wypożyczalnia z wyjątkowo długim stażem w swojej branży. Istnieje już od ponad dwóch dekad i nieustannie poszerza i polepsza swoją działalność.
Wypożyczalnia samochodów Autolis działa na terenie całego Trójmiasta i zawsze z chęcią przyjmuje nowe zgłoszenia. Ceny za wypożyczenie samochodu w tej firmie są bardzo przystępne, zwłaszcza w porównaniu z innymi alternatywami. Oprócz tego w Autolis zawsze można oczekiwać przyjemnej obsługi i sprawnej realizacji każdego zlecenia. Jest to wyjątkowo profesjonalna firma!

Kontakt

Ulica: Juliusza Słowackiego 186

Kod: 80-001

Miejscowość: Gdańsk

http://www.autolis.com.pl/

E-mail: autolis@wp.pl

Tel.: 602-250-220


Podobne firmy

Campeo

Chcesz się przekonać, czy podróż camperem to coś co przypadnie ci do gustu? Nie ma zatem znacznie lepszego rozwiązania niż skorzystanie z usług naszej wypożyczalni samochodów kempingowych, a tym samym...