Katalog firm

Autolis

Firma Autolis zaprasza do wypożyczenia auta na kilka dni lub nawet na dłuższy czas. Przy wynajmie pojazdów na dłuższy czas oferujemy Wam negocjację ceny, która na pewno będzie dla Was bardzo korzystna. Zapraszamy Was na swoją stronę internetową, gdzie będzie mogli dokładnie zobaczyć jakie fajne auta chcemy Wam zaproponować.

Wynajem pojazdów

Planujesz pobyt na północy Polski i potrzebny Ci sprawdzony samochód? To oznacza, że powinieneś skontaktować się z nami. Nasza wypożyczalnia aut Gdańsk to bowiem szereg korzyści dla każdego klienta. Jakich? Zacznijmy od bardzo korzystnych warunków wynajmu. Jeśli w przeszłości wypożyczałeś już samochód, będziesz zdziwiony, że możemy proponować swoim klientom aż tak atrakcyjne ceny.
Pamiętaj - u nas płacisz tylko za sam wynajem auta. Bez żadnych ukrytych kosztów. Jednocześnie zawsze staramy się ułatwiać życie naszym klientom. Tym sposobem oferujemy Ci możliwość wypożyczenia samochodu z kierowcą czy zarezerwowania auta z wyprzedzeniem. Sam wybór samochodów jest natomiast bardzo szeroki. Peugeot 107, Skoda Fabia, Toyota Yaris, Ford Focus, Skoda Octavia, Mord Mondeo, Opel Zafira...
Jak widzisz, oferujemy samochody na każdą okazję. Łączy je jedno: są idealnie przygotowane do podróży, która upłynie Ci w komfortowych warunkach. Dlatego nie zwlekaj i już dziś skontaktuj się z naszą wypożyczalnią aut.

Kontakt

Ulica: Juliusza Słowackiego 186

Kod: 80-001

Miejscowość: Gdańsk

http://www.autolis.com.pl/

E-mail: autolis@wp.pl

Tel.: 602-250-220


Podobne firmy

Campeo

Chcesz się przekonać, czy podróż camperem to coś co przypadnie ci do gustu? Nie ma zatem znacznie lepszego rozwiązania niż skorzystanie z usług naszej wypożyczalni samochodów kempingowych, a tym samym...