Katalog firm

Autolis

Firma Autolis zaprasza do wypożyczenia auta na kilka dni lub nawet na dłuższy czas. Przy wynajmie pojazdów na dłuższy czas oferujemy Wam negocjację ceny, która na pewno będzie dla Was bardzo korzystna. Zapraszamy Was na swoją stronę internetową, gdzie będzie mogli dokładnie zobaczyć jakie fajne auta chcemy Wam zaproponować.

Wypożyczalnia samochodów

Wypożyczalnia Autolis wyróżnia się na tle konkurencji swoim wyjątkowo długim stażem w tej wymagającej branży. Firma ta rozpoczęła swoją działalność już ponad dwie dekady temu i do dzisiaj zdołała utrzymać swoją pozycję na rynku. Działalność Autolis skupia się na terenie Trójmiasta, zwłaszcza w okolicach lotniska, gdzie jak można łatwo się domyślić, istnieje największe zapotrzebowanie na usługi świadczone w tej firmie.
Jednakże poza obsługą przyjezdnych, Autolis zapewnia także wypożyczenie samochodu dla osób, które czekają na naprawę swojego, lub potrzebują szybkiego zastępstwa po nagłym wypadku. Zatem dla każdego komu przyda się wypożyczalnia samochodów Gdańsk można zapewnić najlepszej jakości usługi świadczone w Autolis.
W tej firmie zawsze dba się przede wszystkim o dobro i komfort klienta. Z tego też powodu każdy klient może liczyć na podstawienie samochodu pod wybrany adres oraz na bardzo rozsądne stawki za wypożyczenie. Wypożyczalnia samochodów Autolis to prawdziwa kwintesencja profesjonalizmu!

Kontakt

Ulica: Juliusza Słowackiego 186

Kod: 80-001

Miejscowość: Gdańsk

http://www.autolis.com.pl/

E-mail: autolis@wp.pl

Tel.: 602-250-220


Podobne firmy

Campeo

Chcesz się przekonać, czy podróż camperem to coś co przypadnie ci do gustu? Nie ma zatem znacznie lepszego rozwiązania niż skorzystanie z usług naszej wypożyczalni samochodów kempingowych, a tym samym...