Katalog firm

Baas Panel

Jeśli szukasz profesjonalnego dostawcy płyt warstwowych to zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Baas Panel. Oferujemy wysokiej jakości produkty, które to doskonale sprawdzają się jako izolacja ścian w budynkach przemysłowych jak również w chłodnictwie.

Drzwi do chłodni

BAAS-PANEL to jedna z niewielu firm w Polsce, która oferuje swoim klientom niezastąpione drzwi chłodnicze w bardzo atrakcyjnej cenie. Na rynku działamy od 1998 roku i przez ten długi okres czasu udało nam się zdobyć masę zadowolonych klientów, którzy zawsze wystawiają nam pozytywne referencje i polecają nasze usługi swoim znajomym.
Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoim fachu i korzystamy z najlepszego sprzętu, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyprodukować dla swoich klientów najlepsze jakościowo drzwi chłodnicze. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo nie tylko fantastyczne drzwi chłodnicze, ale również płyty warstwowe z rdzeniem styropianowym, płyty warstwowe z rdzeniem poliuretanowym oraz profesjonalne akcesoria i elementy montażowe.
Na wszystkie nasze produkty udzielamy Państwo kompleksowej gwarancji. BAAS-PANEL stawia w pierwszej kolejności na wysoką jakość surowców, dlatego też wybierając nasze produkty mają Państwo pewność, że będą wam sprawnie służyć przez wiele długich lat użytkowania.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03