Katalog firm

Baas Panel

Jeśli szukasz profesjonalnego dostawcy płyt warstwowych to zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Baas Panel. Oferujemy wysokiej jakości produkty, które to doskonale sprawdzają się jako izolacja ścian w budynkach przemysłowych jak również w chłodnictwie.

Płyty warstwowe

Niewiele polskich firm może cieszyć się tak dużym sukcesem co firma BAAS-PANEL. Firma ta została założona w 1998 roku i do dzisiaj zyskuje nowych klientów, którzy trafiają tam, zachęceni dobrymi opiniami i recenzjami. BAAS-PANEL jest przede wszystkim znane dzięki swojemu sztandarowemu produktowi jakim jest płyta warstwowa, której specyfikacje można znaleźć na stronie https://www.baaspanel.com.pl/pl/produkty/plyty-warstwowe/plyty-pir.
Płyta warstwowa służy do tworzenia systemów obudowy lekkiej, które odnajdują bardzo wiele zastosowań. Między innymi w ofercie BAAS-PANEL można znaleźć płyty warstwowe styropianowe, drewnopodobne, a także płyty warstwowe z rdzeniem poliuretanowym. Jest to bardzo szeroki wybór, którego nie zapewniają inne firmy zajmujące się produkcją płyt warstwowych.
Nic więc dziwnego, że większość klientów z chęcią wraca do firmy BAAS-PANEL, korzystając z jej rozbudowanej oferty. Dodatkowym plusem na pewno jest to, że płyta warstwowa od tej firmy jest wyrobem bardzo wysokiej jakości. Wszystko to ostatecznie powoduje, że gdy ktoś musi zakupić płytę warstwową to nie ma lepszej firmy na polskim rynku niż BAAS-PANEL.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03