Katalog firm

Kategorie


Berberys

Zlokalizowana w Łodzi firma Berberys specjalizuje się w naprawianiu dachów. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w branży dekarskiej. Wykonuje kompleksowe remonty dachów uszkodzonych, przeciekających i nie tylko. Zajmuje się ich konserwacją, deskowaniem i foliowaniem. Świadczy też usługi remontowo-wykończeniowe.

Usługi dekarskie

Większość firm świadczących usługi dekarskie Łódź odrobiła lekcje jeśli chodzi o kwestie związane z marketingiem. Niestety bardzo często zdarza się, że dotyczą one wyłącznie kwestii związanych z pozyskiwaniem klienta, gdyż potem (a często można odnieść takie wrażenie) współpraca staje się po prostu dużo trudniejsza.
Jednym z takich trudnych tematów jest oczywiście postępowanie reklamacyjne. Oczywiście nie zawsze wynika ono z braku profesjonalizmu. Wręcz przeciwnie - często jest tak, że do reklamacji dochodzi na skutek wielu nieprzewidywalnych zjawisk. I tu właśnie pojawia się problem, gdyż często wykonawcy po prostu nie chcą świadczyć usług reklamacyjnych.
W przypadku firmy Berberys jest zupełnie inaczej. Podmiot ten co prawda posiada olbrzymie doświadczenie w realizacji usług dekarskich, ale - w razie potrzeby - zrealizuje również kompleksową naprawę gwarancyjną. Dzięki temu klient nie musi ponosić odpowiedzialności finansowej za kolejną usługę, lecz może liczyć na rzetelną naprawę remontowanego wcześniej dachu.

Kontakt

Ulica: Przybyszewskiego 209B

Kod: 93-120

Miejscowość: Łódź

www: https://www.berberysremonty.pl/

E-mail: berberys.remonty@op.pl

Tel.: 669132778


Podobne firmy

Solan

Dzięki firmie Solar, uda ci się kupić nie tylko najlepszą blachodachówkę w Lublinie i okolicy, ale także pozyskać maszyny rolnicze o odpowiedniej specyfikacji, właściwości, funkcjonalności czy też rol...

Petmar

Dobrze wykonane i solidne dachy na terenie Lublina są wykonywane przez firmę Petmar. Firma od wielu lat działa na rynku w Lublinie. Do wykonywania dachów stosuje wysokiej jakości produkty. Oferta firm...