Katalog firm

Karczma Bida w Opolu

Chciałbyś zorganizować huczne wesele w staropolskim stylu? Dla nas to nie problem! Karczma Bida oferuje Państwu organizację przyjęć, które z pewnością zostaną w Waszej pamięci. Ciekawy wystrój, smaczne dania oraz miła obsługa - czego chcieć więcej?

Kuchnia staropolska

Pyszne jedzenie, pokaźne porcje, przyjemna atmosfera i wyjątkowe wnętrze - tak w skrócie opisać można miejsce, jakim jest Karczma Bida. To bardzo ciekawa restauracja mieszcząca się na obrzeżach Opola, w pobliżu obwodnicy miasta i zjazdu z autostrady A4. Wśród Opolan zyskała już miano kultowej, słynąć z solidnej kuchni i tak dużych porcji, że nie obejdzie się bez pudełka na wynos.
Serwowane jedzenie jest bardzo mocną stroną lokalu. Klienci chętnie zamawiają tradycyjne potrawy, takie jak mięsa z rusztu, pierogi, placki, pieczenie. Dużą popularnością cieszą się także pyszne zupy - rosół, barszcz biały, czerwony, kwaśnica czy gulasz. Karczma Bida - restauracja Opole to świetnie miejsce dla każdego.
Chętnie odwiedzają je grupy przyjaciół i całe rodziny. Organizowane są tutaj cyklicznie wieczorki muzyczne, które dodatkowo umilają gościom smaczną kolację. Karczma ma jeszcze jeden bardzo duży atut - jest otwarta przez całą dobę, przez co można zaspokoić w niej największy głód o każdej porze dnia i nocy.

Kontakt

Ulica: Wrocławska 355

Kod: 45-900

Miejscowość: Opole

http://www.karczmabida.com/

E-mail: wrzoski@karczmabida.com

Tel.: 666-305-406