Katalog firm

Business Centre

Gdy otwieramy działalność gospodarczą czujemy się w obowiązku wybrać właściwe miejsce na nasze biuro lub gabinety. Warto, by było to stanowisko przychylne dla naszych kontrahentów pod wszelakimi postaciami. Liczy się niezły dojazd środkami komunikacji publicznej, ale również plac parkingowy, dystans od centrum. Optymalnym rozwiązaniem powinno być Centrum Biznesu.

Biura na wynajem

Szukasz wymarzonego miejsca na biura dla Twoich pracowników. Chcesz żeby lokal mieścił się w centrum Łodzi, ale jednocześnie nie chcesz przepłacać. Poszukujesz miejsca, w którym Twoi pracownicy poczują się jak w domu a dojazd do pracy nie będzie dla nich niewykonalnym zadaniem. Skorzystaj z ofert Business Centre Pracownia 1113 i wybierz biuro, które będzie nową, idealną przestrzenią Twojego przedsiębiorstwa.
Dzięki lokalizacji Twojego nowego lokalu w dzielnicy jaką jest Śródmieście na pewno przyspieszysz rozwój swojej firmy. Twoi pracownicy będą mogli korzystać z biur 24 godziny na dobę. Na zewnątrz obiektu znajdują się kamery, które zapewniają bezpieczeństwo pracowników. Dostępne są też prysznice czy widna a lunch w pobliskim barze pozwoli Twoim pracownikom pracować efektywnie.
Obiekt, w którym znajdowałoby się Twoje nowe biuro posiada jeszcze kilka innych zalet, jeżeli chcesz poznać je wszystkie wystarczy, że odwiedzisz stronę https://pracownia1113.com/ i zapoznasz się ze szczegółami między innymi takimi jak zdjęcia open-space'ów.

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 426406155


Podobne firmy

Zarządca Piotr Michalski

Nasza firma to zespół specjalistów znających się na zarządzaniu i administrowaniu jak nikt. Połowa sukcesu to właściwy zarządca nieruchomości Łódź, a następnie zarówno wspólnoty mieszkaniowe, jak i ni...

Domoteka

Firma Domoteka jest to biuro nieruchomości. To dobry wybór, jeśli chcesz sprzedać albo wynająć mieszkanie, a nawet dom. Natomiast jeśli szukasz czegoś odpowiedniego dla siebie, po prostu wybierz prefe...