Katalog firm

Business Centre

Gdy otwieramy działalność gospodarczą czujemy się w obowiązku wybrać właściwe miejsce na nasze biuro lub gabinety. Warto, by było to stanowisko przychylne dla naszych kontrahentów pod wszelakimi postaciami. Liczy się niezły dojazd środkami komunikacji publicznej, ale również plac parkingowy, dystans od centrum. Optymalnym rozwiązaniem powinno być Centrum Biznesu.

Lokale biurowe

Łódź to miasto niezwykle atrakcyjne dla rozwoju nowych firm oraz rozbudowy doświadczonych przedsiębiorstw. Świetna lokalizacja biura to element zbliżający do sukcesu. Przygotowane przez naszą firmę przestronne lokale biurowe do wynajęcia Łódź czekają na najemców. Również dla osób poszukujących kompletnych pomieszczeń posiadamy w ofercie biura w pełni wyposażone.
Nasi klienci mają możliwość dostępu do aneksów kuchennych oraz eleganckich sal konferencyjnych. Biuro będące pewnego rodzaju wizytówką gospodarza może zwiększyć prestiż firmy oraz jej wiarygodność. Zawierając umowę w atrakcyjnym miejscu klienci mają odczucie, iż w tym biurze o interesy klientów dba się równie mocno.
W odpowiedzi na potrzeby klientów nasze biura są funkcjonalne, komfortowe oraz charakteryzują je kreatywne zastosowania. W związku z różnorodną ofertą jesteśmy w stanie dopasować wnętrze nawet do najbardziej wymagającego klienta. Nowoczesne rozwiązania zaspokoją zarówno małe firmy jak i duże przedsiębiorstwa. Odpowiednie miejsce pracy to połowa sukcesu.

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 426406155


Podobne firmy

Domoteka

Firma Domoteka jest to biuro nieruchomości. To dobry wybór, jeśli chcesz sprzedać albo wynająć mieszkanie, a nawet dom. Natomiast jeśli szukasz czegoś odpowiedniego dla siebie, po prostu wybierz prefe...

Zarządca Piotr Michalski

Nasza firma to zespół specjalistów znających się na zarządzaniu i administrowaniu jak nikt. Połowa sukcesu to właściwy zarządca nieruchomości Łódź, a następnie zarówno wspólnoty mieszkaniowe, jak i ni...