Katalog firm

Carpet Lab

Carpet Lab to firma posiadająca swój sklep internetowy oferujący Państwu różnego rodzaju dywany, między innymi dywany boho, dywany orientalne, czy to dywany retro. Dostępne są różne wersje kolorystyczne oraz wzornictwo. Ten sklep z dywanami charakteryzuje się profesjonalizmem oraz wysoką jakością oferowanych przez niego produktów.

Dywan tkany na płasko

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z oferta firmy Carpet Lab, w swoim sklepie internetowym oferuje szeroki asortyment dywanów wełnianych i syntetycznych, tkanych ręcznie i maszynowo. Wyszukane wzornictwo, nowoczesny design, niezwykle bogata gama kolorystyczna zaspokoją gusta każdego.
Dywany tkane znajdą uznanie tych z Państwa, którzy cenią proekologiczne działania. Na szczególna uwagę zasługuje dywan tkany na płasko, przy użyciu bawełny uzyskanej z recyklingu. To propozycja dla osób, które chcą mieć w swym domu modny dodatek w stonowanych, pastelowych kolorach lub inspirowanych naturą beżach i szarościach. Firma współpracuje z wiodącymi producentami branży dywanowej takimi jak: Dywilan, Lano, Brink&Campmam, Theko, Esprit, Angelo.
Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej sklepu i szczegółowego zapoznania się z jego ofertą. Nowoczesna paleta kolorów oraz odpowiednio dobrane wzornictwo są integralną częścią każdego z produktów. Różnorodność cen dostosowano do szerokiego grona potencjalnych klientów.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

www: https://superdywany.pl/

E-mail: sklep@superdywany.pl

Tel.: 780169727