Katalog firm

Kategorie


Carpet Lab

Carpet Lab to firma posiadająca swój sklep internetowy oferujący Państwu różnego rodzaju dywany, między innymi dywany boho, dywany orientalne, czy to dywany retro. Dostępne są różne wersje kolorystyczne oraz wzornictwo. Ten sklep z dywanami charakteryzuje się profesjonalizmem oraz wysoką jakością oferowanych przez niego produktów.

Dywany do kuchni

Jako właściciel sklepu z dywanami firma Carpet Lab dysponuje szerokim asortymentem produktów sprawdzonych marek. SuperDywany to miejsce odpowiednie dla każdego, kto nie tylko szuka wymarzonego dywanu lub chodnika, ale także chce uzyskać pomoc w wyborze właściwego rozwiązania.
W showroomie w Łodzi sklep udostępnia do obejrzenia katalogi dywanów i próbki. Na klientów czekają zarówno dywany do różnego rodzaju wnętrz, jak i zewnętrzne- na balkon, patio lub taras. Do wyboru są produkty w różnych stylach, wzorach i rozmiarach, tkane maszynowo lub wykonywane ręcznie. Ważną część oferty stanowią dywany do kuchni - nowoczesne chodniki do wąskich i mniejszych pomieszczeń lub tradycyjne dywany z tkanin syntetycznych lub naturalnych.
Dostępne w sklepie dywaniki kuchenne są antypoślizgowe, wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu. Pozwalają zmienić aranżację kuchni i ochronić podłogę przed uszkodzeniami. Zapewniając indywidualne podejście, sklep online SuperDywany realizuje zamówienia na dywany o specjalnych rozmiarach.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

www: https://superdywany.pl/

E-mail: sklep@superdywany.pl

Tel.: 780169727