Katalog firm

Carpet Lab

Carpet Lab to firma posiadająca swój sklep internetowy oferujący Państwu różnego rodzaju dywany, między innymi dywany boho, dywany orientalne, czy to dywany retro. Dostępne są różne wersje kolorystyczne oraz wzornictwo. Ten sklep z dywanami charakteryzuje się profesjonalizmem oraz wysoką jakością oferowanych przez niego produktów.

Dywany zewnętrzne

Firma Carpet Lab to zespół doświadczonych specjalistów w zakresie sprzedaży dywanów, wykładzin i chodników. Prowadzi sklep internetowy SuperDywany i showroom w Łodzi, w którym można zapoznać się z bogatym asortymentem produktów. Zapoznaj się z całą ofertą firmy na stronie https://superdywany.pl/1067-dywany-zewnetrzne.
Dzięki współpracy z cenionymi markami oferuje szeroką gamę rozwiązań dla osób o różnych potrzebach. Sprzedaje dywany zewnętrzne, które pozwalają stworzyć ciekawą aranżację balkonu, tarasu czy patio. Dostępne są trwałe dywany winylowe lub z syntetycznego włókna PET, w standardowych lub nieregularnych kształtach, wielu stylach i kolorach. Na klientów sklepu czekają również dywany do wnętrz- do salonu, pokoju dla dzieci, kuchni czy przedpokoju. Produkty dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy stylu nowoczesnego, jak i tradycyjnego.
Do wyboru są między innymi dywany skandynawskie, orientalne i ekskluzywne. Oferta obejmuje dywany gładkie, abstrakcyjne, we wzory etniczne lub geometryczne, płaskotkane lub strukturalne. Firma Carpet Lab zapewnia rabaty dla stałych klientów i możliwość zwrotu do 30 dni.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

www: https://superdywany.pl/

E-mail: sklep@superdywany.pl

Tel.: 780169727