Katalog firm

Kategorie


Carpet Lab

Carpet Lab to firma posiadająca swój sklep internetowy oferujący Państwu różnego rodzaju dywany, między innymi dywany boho, dywany orientalne, czy to dywany retro. Dostępne są różne wersje kolorystyczne oraz wzornictwo. Ten sklep z dywanami charakteryzuje się profesjonalizmem oraz wysoką jakością oferowanych przez niego produktów.

Dywan loftowy

Zakochaj się w dywanach! Firma Carpet Lab wprowadzi cię do ich niezwykle kolorowego i zróżnicowanego świata, pokazując ci, że dobry dywan potrafi dopasować się do każdego wnętrza i każdego pomieszczenia.
W sklepie superdywany.pl możesz przebierać w dywanach wyróżniających się konkretnymi stylistykami czy wzorami, dywanach dopasowanych do konkretnych pomieszczeń oraz tych pochodzących od określonych marek. Możesz od razu wejść do działu z dywanami naturalnymi lub popatrzeć na tańsze propozycje z outletu. Jeżeli natomiast szukasz dobrej ozdoby do wnętrza nowoczesnego, prostego i surowego, dywan loftowy okaże się tu strzałem w dziesiątkę.
Dywany loftowe proponowane przez Carpet Lab charakteryzują się nowoczesnym designem, stonowaną kolorystyką opartą głównie na bielach i odcieniach szarości oraz runem tkanym na płasko. Zostały wyselekcjonowane w taki sposób, by łączyć się z betonem, cegłą oraz szklanymi elementami. Wejdą w rolę designerskiej i super nowoczesnej dekoracji każdego loftowego pomieszczenia.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

www: https://superdywany.pl/

E-mail: sklep@superdywany.pl

Tel.: 780169727