Katalog firm

Kategorie


Centrum Równowaga

Gdy dopada Cię smutek, którego źródła nie potrafisz zlokalizować. Gdy przygnębienie jest zbyt wielkie, by pokonać je samemu. Gdy znane sposoby radzenia sobie z problemami zawodzą. To moment, w którym warto poprosić o pomoc. W Centrum Równowaga chętnie Ci jej udzielimy, a nasi specjaliści sprawią, że wrócisz do równowagi. Zapraszamy!

Psycholog

"Prosząc o pomoc, wcale się nie poddajesz. Przeciwnie, pokazujesz, że nie chcesz się poddać" - ten wspaniały cytat oddaje to z czym człowiek mierzy się bardzo często.
Wielokrotnie obawiamy się proszenia o pomoc, aby nie uznano nas za nieinkompetentnych, niewystarczających czy też nieradzących sobie ze swoimi problemami. Wydaje nam się, że proszenie o pomoc to zawracanie innym głowy. Jednak nie ulega wątpliwości, że proszenie o pomoc stanowi wyraz ogromnej odwagi i często pomoc ta ma formę spotkań psychologicznych. Zapoznaj się z ofertą kliniki Centrum Równowagi na stronie https://twojpsychologlodz.pl/.
Terapia psychologiczna pozwala nie tylko podzielić się z kimś naszymi problemami, skrywanymi emocjami czy wątpliwościami. Ścieżka terapeutyczna pozwoli odkryć nam siebie na nowo i spojrzeć na nasze życie w innym świetle. Psycholog podczas tej drogi i działań jest pewnego rodzaju drogowskazem, dzięki któremu udaje nam się podążać odpowiednią ścieżką i podnosić, gdy natrafimy na przeszkody. A podczas mgły odnaleźć właściwy kierunek. Pomoc psychologiczna ma ogromną wartość we współczesnym świecie.

Kontakt

Ulica: Sterlinga 16/18

Kod: 90-217

Miejscowość: Łódź

https://twojpsychologlodz.pl/

E-mail: twojpsychologlodz@gmail.com

Tel.: 606270368