Katalog firm

Centrum Równowaga

Gdy dopada Cię smutek, którego źródła nie potrafisz zlokalizować. Gdy przygnębienie jest zbyt wielkie, by pokonać je samemu. Gdy znane sposoby radzenia sobie z problemami zawodzą. To moment, w którym warto poprosić o pomoc. W Centrum Równowaga chętnie Ci jej udzielimy, a nasi specjaliści sprawią, że wrócisz do równowagi. Zapraszamy!

Psychoterapeuta

Decyzja o tym, aby poszukać pomocy psychologa, zazwyczaj poprzedzona jest długimi przemyśleniami. Jeżeli jednak ktoś zdecyduje się zapisać na wizytę to na pewno powinien poszukać doświadczonego specjalisty.
Obecnie psychoterapeuta Łódź z doświadczeniem i świetnym podejściem to dobra definicja wszystkich pracowników Centrum Równowaga. Jest to łódzki ośrodek, który już od lat cieszy się doskonałą opinią i uznawany jest za jeden z najlepszych ośrodków terapeutycznych w Polsce.
Centrum Równowagi zatrudnia tylko psychologów i psychoterapeutów, którzy mają zarówno odpowiednie wykształcenie, jak i prawdziwą pasję do wykonywanego zawodu. Jest to kluczem do sukcesu, jaki ośrodek ten osiągnął na przestrzeni wielu lat swojej działalności. Z jego pomocy skorzystały już dziesiątki osób i każda z nich na pewno poleci psychoterapię w tym miejscu dla innych. Właśnie dlatego jeżeli ktoś pragnie uzyskać wsparcie psychologiczne i poradę to na pewno powinien zapisać się na wizytę u psychologa w Centrum Równowaga w Łodzi.

Kontakt

Ulica: Sterlinga 16/18

Kod: 90-217

Miejscowość: Łódź

https://twojpsychologlodz.pl/

E-mail: twojpsychologlodz@gmail.com

Tel.: 606270368