Katalog firm

Kategorie


Centrum Równowaga

Gdy dopada Cię smutek, którego źródła nie potrafisz zlokalizować. Gdy przygnębienie jest zbyt wielkie, by pokonać je samemu. Gdy znane sposoby radzenia sobie z problemami zawodzą. To moment, w którym warto poprosić o pomoc. W Centrum Równowaga chętnie Ci jej udzielimy, a nasi specjaliści sprawią, że wrócisz do równowagi. Zapraszamy!

Psychoterapia grupowa

Centrum Psychoterapii Równowaga z siedzibą w Łodzi oferuje profesjonalną pomoc psychoterapeutyczną i psychologiczną. Prowadzi zarówno sesje stacjonarne w gabinecie, jak i zdalne.
Jako zespół doświadczonych psychologów i psychoterapeutów zapewnia indywidualne podejście i różne formy wsparcia dla osób z problemami natury osobistej. Specjalizuje się w nurcie terapii ericksonowskiej, nastawionej na skuteczność oddziaływania i systemowej, mającej na celu poprawę relacji w grupie osób. Ważną część oferty gabinetu stanowi psychoterapia Łódź grupowa dla par lub rodzin ułatwiająca odbudowanie więzi między członkami rodziny lub partnerami.
Centrum Równowaga prowadzi również psychoterapię indywidualną, która dąży do lepszego zrozumienia samego siebie i pogłębienia samoświadomości. Pomaga pacjentom zmagającym się z uczuciem zniechęcenia, bezradności, lęku i z zaburzeniami osobowości. Wspiera osoby z objawami psychosomatycznymi, niskim poczuciem własnej wartości, podatne na stres i nie tylko. Przyjmuje zapisy na warsztaty rozwoju osobistego.

Kontakt

Ulica: Sterlinga 16/18

Kod: 90-217

Miejscowość: Łódź

https://twojpsychologlodz.pl/

E-mail: twojpsychologlodz@gmail.com

Tel.: 606270368