Katalog firm

Kategorie


Chill Inn

Chill Inn to nowoczesny akademik, który znajduje się w centrum Łodzi, 3 min pieszo od Uniwersytetu Medycznego. Tylko kwadrans spacerkiem dzieli Was od ulicy Piotrkowskiej. Wszystkie osoby, które zdecydują się na mieszkanie u nas, mogą liczyć na wygodę, komfort oraz wiele nowoczesnych udogodnień. Zapraszamy.

Akademik

Studia to zupełnie nowy okres w życiu każdego, młodego człowieka. Dla wielu z nich oznacza to rozstanie z domem rodzinnym, ponieważ decydują się oni na studia w innym mieście. Jeżeli ktoś ma zamiar studiować w Łodzi, gdzie znaleźć można wiele bardzo dobrych uczelni, to zapraszamy do Chill Inn.
Jest to nowoczesny akademik w Łodzi, prywatny, gdzie bez trudu znajdziecie pokój dla siebie. W żadnym innym miejscu nie znajdziecie takiego domu dla studenta, gdzie nie tylko można mieszkać, ale także żyć. Nasz dom to odpowiedź na potrzeby wszystkich osób, które nie tylko chcą skupić się na nauce, ale również na swoim życiu towarzyskim. Przekonajcie się, że będziecie mogli zawrzeć u nas wiele nowych znajomości. Nie ma nic lepszego niż wspólna brać studencka.
A to wszystko w nowoczesnych wnętrzach naszego akademika, gdzie znajdziecie również strefę relaksu, przestrzeń do nauki, a także taras na dachu. 3 min pieszo od Uniwersytetu Medycznego i 15 minut spacerem od ul. Piotrkowskiej - prawda, że warto u nas zamieszkać?

Kontakt

Ulica: 6 sierpnia 70B

Kod: 90-646

Miejscowość: Łódź

https://www.chillinn.pl/

E-mail: hey@chillinn.pl

Tel.: 531497233