Katalog firm

Kategorie


Chill Inn

Chill Inn to nowoczesny akademik, który znajduje się w centrum Łodzi, 3 min pieszo od Uniwersytetu Medycznego. Tylko kwadrans spacerkiem dzieli Was od ulicy Piotrkowskiej. Wszystkie osoby, które zdecydują się na mieszkanie u nas, mogą liczyć na wygodę, komfort oraz wiele nowoczesnych udogodnień. Zapraszamy.

Dom studenta

Lata spędzone na studiach często są jednymi z najlepszych. Jednakże ważną ich częścią jest znalezienie dobrego miejsca do życia. Wielu studentów z chęcią korzysta z akademików publicznych. Jednakże są one małe i zapewniają noclegi tylko dla części swoich studentów.
Dlatego też prywatny dom studenta taki jak Chill Inn może być opcją wartą bliższej uwagi. Zapoznaj się z całą ofertą akademika na stronie https://www.chillinn.pl/.
Chill Inn działa w Łodzi i skorzystać z niego mogą przede wszystkim studenci Uniwersytetu Medycznego. Jest on bowiem położony niedaleko kampusu tej uczelni, w samym centrum miasta. Od początku swojej działalności dom studenta Chill Inn stawiał na to, aby zapewnić studentom świetne warunki życia w bardzo rozsądnych cenach. Dzięki temu jest to pod wieloma względami lepszy wybór niż wynajmowanie miejsca w łódzkich mieszkaniach.
Pokoje w Chill Inn są odnowione, a w budynku jest pralnia i suszarnia. Do domu studenta przynależy też parking dostępny dla każdego mieszkańca. Jest to zatem doskonały wybór dla każdego, kto szuka miejsca na okres studiów.

Kontakt

Ulica: 6 sierpnia 70B

Kod: 90-646

Miejscowość: Łódź

https://www.chillinn.pl/

E-mail: hey@chillinn.pl

Tel.: 531497233