Katalog firm

Clean Service

Jako firma oferująca usługi sprzątające Łodzi działamy już ponad dwie dekady. Clean Service świadczy usługi takie jak pranie dywanów i tapicerki, sprzątanie pomieszczeń i terenów po budowie, mycie okien i podłóg. Oprócz tego odśnieżamy dachy oraz przeprowadzamy drobne prace remontowe. Zapraszamy na stronę!

Czyszczenie dywanów

Firma Clean Service, która może pochwalić się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, ma zaszczyt zaoferować Wam swoje usługi sprzątające w bardzo niskich cenach. Wiemy, że to klient oraz jego potrzeby są dla nas najważniejsze, dlatego każde Wasze zlecenie traktujemy w sposób indywidualny oraz z wielkim zaangażowaniem.
Zapraszamy do kontaktu firmy oraz instytucje. Wspólnie zadbamy o czysty wizerunek w Waszych siedzibach. Na błysk posprzątamy Wasze wykładziny, tapicerkę, umyjemy podłogi oraz okna. Jeżeli będziecie potrzebowali, to zajmiemy się również odśnieżaniem dachu. Naszą specjalizacją jest pranie dywanów Łódź, dlatego zachęcamy do kontaktu również osoby prywatne, które potrzebują pomocy w codziennych pracach porządkowych.
Na Wasze zlecenie jesteśmy również w stanie wykonać drobne prace remontowe, posprzątamy powierzchnie poremontowe. Nasza firma chce być coraz lepsza, dlatego staramy się ciągle poszerzać swoje usługi, abyście byli z nas jak najbardziej zadowoleni. Clean Service zaprasza!

Kontakt

Ulica: Jana 10A

Kod: 91-350

Miejscowość: Łódź

http://www.clean-service.net.pl/

E-mail:

Tel.: 501-309-405


Podobne firmy

Karwikol

Samodzielne sprzątanie wymaga nie tylko wiele czasu i chęci, ale też odpowiednich umiejętności i sporej wiedzy. W niektórych przypadkach więc lepiej zadanie to zlecić profesjonalistom. Firma Karwikol...