Katalog firm

Conect

Nasza nowoczesna firma przewozowa oferuje kompleksowe usługi spedycyjne w bardzo atrakcyjnej cenie. Nasze usługi świadczymy nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Zapewniamy wszystkim naszym klientom bardzo dogodne systemy rozliczeń i najwyższą jakość usług. Specjalizujemy się przede wszystkim w transporcie lekkim.

Usługi spedycyjne

Każdy by chciał pracować "na swoim". Jednym ze świetnych pomysłów jest kupno, bądź wzięcie w leasing busa, podpięcie się pod firmę spedycyjną i wykonywanie zleceń. Doskonałe rozwiązanie dla osób samodzielnych, lubiących samemu regulować swój system pracy a jednocześnie chcących zarobić niemałe pieniądze.
Firma Conectspedycja zajmuje się prowadzeniem samochodów po całej Unii Europejskiej. Spedycja na busa to szukanie zleceń na giełdzie ładunków i zlecanie wykonania transportu kierowcy busa. Nasza firma oferuje na prawdę konkurencyjne stawki oraz szybkie płatności, co gwarantuje spokojne utrzymanie płynności finansowej podczas prowadzenia firmy transportowej.
Na czym polega praca kierowcy busa? Na początku każdego cyklu pracy nasza firma szuka załadunku w miarę możliwości blisko miejsca zamieszkania kierowcy. Każdy kolejny załadunek znajduje się w okolicy miejsca poprzedniego rozładunku. W związku z tym kierowca przebywa określony czas za granicą, najczęściej jest to system: 3 tygodnie pracy na jeden tydzień w domu. Zachęcamy do odwiedzania strony conectspedycja.pl i zapoznania się z naszą ofertą!

Kontakt

Ulica: Towarowa 2/406

Kod: 10-417

Miejscowość: Olsztyn

http://conectspedycja.pl/

E-mail: rad@onet.eu

Tel.: 508-300-539