Katalog firm

Ewa Czernik

Nazywam się Ewa Czernik i gwarantuje Wam, że każdy pacjent jest dla mnie bardzo ważny. Podczas terapii, na którą już dzisiaj Was zapraszam, wspólnie postaramy się rozwiązać Wasze problemy. Zachęcam do odwiedzin pary, które czują, że ich związek się wypala a chcą jeszcze o niego zawalczyć. Wspólnie postaramy się znaleźć nowy sposób komunikacji.

Leczenie nerwicy

Psychoterapia Ewa Czernik to kompleksowe wsparcie w leczeniu nerwicy, lęków, depresji, zaburzeń odżywiania, wypalenia zawodowego, zaburzeń zdrowia psychicznego, chorób otępiennych i wielu innych przypadłości. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że w leczeniu stosowane są wyłącznie skuteczne metody przynoszące szybkie rezultaty.
Z usług specjalisty mogą skorzystać osoby starsze, dorośli, a także młodzież. Ponadto po pomoc mogą zgłosić się także najbliżsi oraz opiekunowie osób chorych. Leczenie nerwicy Łódź - to gwarancja zminimalizowania lub wyeliminowania napadów paniki, strachu, czy też lęków. Psychoterapeuta pomaga choremu poznać źródła choroby, przygotować się na jej atak, a w konsekwencji obronić się przez nasilenie lub występowaniem objawów.
Nowoczesne techniki leczenia są skuteczne nawet w przypadku najbardziej zaawansowanych stanów choroby. W gabinecie panuje intymna, przyjazna i komfortowa atmosfera. Pacjent może poczuć bezpieczeństwo oraz swobodę. Ponadto zagwarantowana jest pełna dyskrecja.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Czas najwyższy uświadomić sobie jedno, nerwica oraz depresja to bardzo poważne choroby jakie należy nie tylko zdiagnozować, lecz przede wszystkim w odpowiedni dla nich sposób leczyć. Oczywiście zaletą...