Katalog firm

Depilatorium

Depilatorium oferuje trwałe pozbycie się problemów. Jeżeli chcecie, aby zbędne owłosienie raz na zawsze zniknęło z Waszego ciała, to my Wam na pewno w tym pomożemy. Stosujemy zabiegi laserowej depilacji, które nie są szkodliwe dla organizmu człowieka. Są to bardzo efektywne zabiegi, o czym sami możecie się przekonać.

Cennik depilacji

Masz dość tych wszystkich włosków, które pokrywają całe Twoje ciało i nie reagują zbyt dobrze na kontakt z jednorazowymi maszynkami czy nawet najdroższymi depilatorami? Spróbuj zatem usunąć je w sposób bardziej profesjonalny i specjalistyczny. Zapisz się na wizytę do jednego z naszych gabinetów Depilatorium - posiadamy swoje oddziały w Łodzi oraz Gdańsku - a następnie sprawdź ofertę naszych usług i sam zdecyduj, o którą część swojego ciała pragniesz zadbać.
Na naszej stronie internetowej http://depilatorium.pl/cennik/gdansk/ znajduje się również cennik depilacji laserowej oferowanej w salonie w Gdańsku. Nie ukrywamy przez klientami cen zabiegów. Każda z nich jest dokładnie opisana na naszej stronie, więc jeśli tylko na nią zajrzysz, od razu dowiesz się, ile zapłacisz za usunięcie wąsika, a ile za wygładzenie nóg bądź pach.
Przygotowaliśmy również specjalne zestawy zabiegów, pozwalające na usunięcie owłosienia z całej twarzy, całych rąk lub całych nóg. Decydując się na coś takiego, możesz sporo zaoszczędzić i za jednym zamachem zadbać o różne części ciała.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221


Podobne firmy

Cosmetics Zone

Nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż lakiery hybrydowy oraz cały asortyment dostępny w Cosmetic Zone, to coś z czego zapewne skorzysta jeszcze wiele kobiet a także salonów kosmetycznych. Mowa tutaj bo...

Megi Cosmetic Laser

Megi Cosmetic Laser oferuje liczne zabiegi upiększające. W ofercie znajduje się między innymi zabieg depilacji laserowej, mikodermabrazja, peeling kawitacyjny, mezoterapia igłowa i wiele innych. Szero...