Katalog firm

Depilatorium

Depilatorium oferuje trwałe pozbycie się problemów. Jeżeli chcecie, aby zbędne owłosienie raz na zawsze zniknęło z Waszego ciała, to my Wam na pewno w tym pomożemy. Stosujemy zabiegi laserowej depilacji, które nie są szkodliwe dla organizmu człowieka. Są to bardzo efektywne zabiegi, o czym sami możecie się przekonać.

Depilacja laserowa

Masz dość usuwania zbędnych włosków w tradycyjny sposób? Zwykłe maszynki do golenia wywołują u Ciebie liczne podrażnienia, a tanimi depilatorami bezustannie się zacinasz i przez to nie chcesz z nich w ogóle korzystać? Nie musisz już dłużej tego robić! Zobacz, jak wspaniała potrafi być depilacja laserowa Gdańsk i doceń jej efektywność.
Umów się na pierwszą wizytę do naszego salonu Depilatorium i opowiedz nam, z czym masz problem. Niezależnie od tego, w jakim miejscu na Twoim ciele znajdują się niechciane włoski, my skutecznie im zaradzimy. Zastosujemy na nich jedno z najnowocześniejszych urządzeń służących do przeprowadzania depilacji laserowej, czyli laser diodowy o nazwie Vectus. Dostosujemy do Ciebie idealną metodę przeprowadzania zabiegu, aby był on w pełni bezpieczny, bezbolesny i całkowicie komfortowy.
W naszym salonie Depilatorium możesz naprawdę się odprężyć i zrelaksować, podczas gdy my będziemy upiększać Twoje ciało. Poprawie ulegnie nie tylko Twój wygląd, ale także i Twoje samopoczucie.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221


Podobne firmy

Aneta Budzińska

Jako doświadczony trener makijażu permanentnego Aneta Budzińska nie tylko oferuje profesjonalne zabiegi, ale także prowadzi działalność szkoleniową. W gabinecie Make up 4ever klientki z Łodzi i Gdyni...