Katalog firm

Kategorie


Depilatorium

Depilatorium oferuje trwałe pozbycie się problemów. Jeżeli chcecie, aby zbędne owłosienie raz na zawsze zniknęło z Waszego ciała, to my Wam na pewno w tym pomożemy. Stosujemy zabiegi laserowej depilacji, które nie są szkodliwe dla organizmu człowieka. Są to bardzo efektywne zabiegi, o czym sami możecie się przekonać.

Depilacja nóg

Walka z niechcianymi włoskami to uporczywy problem, z którym zmaga się zdecydowana większość osób. Tradycyjne metody depilacji lub golenie pomagają z tym problemem tylko na bardzo krótki okres czasu. Nowe włoski odrastają, albo co gorzej, wrastają i powodują wiele nieprzyjemności.
Z myślą o tym powstała depilacja laserowa, która wykorzystuje lasery do tego, aby zatrzymać wzrost włosków poprzez działanie na same cebulki. Powoduje to, że po takich zabiegach można liczyć na całkowite, albo częściowe spowolnienie wzrostu włosków. Depilacja laserowa może być używana praktycznie na każdej części ciała. Zatem jeżeli kogoś zaintrygowała taka opcja jak depilacja laserowa nóg Gdańsk i Łódź to miasta warte odwiedzin.
Tam bowiem działa Depilatorium, czyli salon zajmujący się profesjonalnie depilacją laserową. Usługi świadczone w Depilatorium są nakierowane zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Ceny za zabiegi są też bardzo atrakcyjne, zwłaszcza gdy porówna się ten salon z innymi tego typu. Depilatorium to zatem dobry wybór dla każdego.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221


Podobne firmy

Aneta Budzińska

Jako doświadczony trener makijażu permanentnego Aneta Budzińska nie tylko oferuje profesjonalne zabiegi, ale także prowadzi działalność szkoleniową. W gabinecie Make up 4ever klientki z Łodzi i Gdyni...