Katalog firm

Depilatorium

Depilatorium oferuje trwałe pozbycie się problemów. Jeżeli chcecie, aby zbędne owłosienie raz na zawsze zniknęło z Waszego ciała, to my Wam na pewno w tym pomożemy. Stosujemy zabiegi laserowej depilacji, które nie są szkodliwe dla organizmu człowieka. Są to bardzo efektywne zabiegi, o czym sami możecie się przekonać.

Depilacja wąsika

Dobry wygląd można sobie zapewnić poprzez odpowiednią pielęgnację skóry. Musi ona uwzględniać regularne depilowanie ciała, które jednak z czasem zaczyna być męczące i nieprzyjemne. Masz tego wszystkiego dość? Postaw zatem na depilację laserową i umów się na pierwszą wizytę konsultacyjną do naszego gabinetu Depilatorium.
Możesz nas odwiedzić w dwóch miastach - w Łodzi oraz Gdańsku. Wejdź na naszą stronę internetową, aby od razu zarezerwować dla siebie odpowiedni termin. Zrobisz to w szybki i prosty sposób, od razu planując swoją przyszłą wizytę. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię depilacja laserowa wąsika w salonie w Gdańsku, czy jednak depilacja całych nóg, w naszym gabinecie skorzystasz z wszystkich usług za wyjątkowo niewielkie pieniądze. Sprawdź nasz cennik i sam się o tym przekonaj.
Odkryj również zdobyte przez nasz salon rekomendacje i zwróć uwagę, co mówią o nas sami Klienci bezpośrednio na naszej stronie http://depilatorium.pl/gdansk/. Prawdopodobnie dołączysz do grona zadowolonych z naszych usług osób, jeśli tylko ostatecznie zdecydujesz się na depilację laserową.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221


Podobne firmy

Salon kosmetyczny Artemis

Artemis to Twoje miejsce relaksu i odnowy w sercu Rybnika. Nasza pasja i profesjonalizm w dziedzinie kosmetyki przekłada się na wyjątkową troskę o Twoją skórę i samopoczucie. Zanurz się w świecie pięk...

Aneta Budzińska

Jako doświadczony trener makijażu permanentnego Aneta Budzińska nie tylko oferuje profesjonalne zabiegi, ale także prowadzi działalność szkoleniową. W gabinecie Make up 4ever klientki z Łodzi i Gdyni...