Katalog firm

Domena S.C.

Domena s.c. jest działa już od 2004 roku. Największą dotychczas inwestycją tej firmy jest Centrum Biurowe Targowa 35. Obiekt ten składa się z zespołu pofabrycznych budynków, które wyremontowano i odnowiono. Dzięki temu są one doskonałym miejscem na wynajem biura, jakie można swobodnie aranżować w centrum Łodzi.

Lokale użytkowe

Wybierając siedzibę nowoczesnej firmy, warto rozważyć taki punkt, jaki ze względu na swą dogodną lokalizację będzie doskonałym miejscem do rozwoju firmy, a także będzie w miejscu pasującym Twoim Klientom. Wyjątkowo atrakcyjne koszy czynszu i najmu to dodatkowe atuty naszej oferty.
Proponujemy Państwu wynajmowanie biur jak i lokali użytkowych w atrakcyjnych lokalizacjach na terenie Łodzi. Zrealizowane przez nas inwestycje wskazują, że nasza usługa jest w stanie sprostać wymaganiom wszystkich, nawet najbardziej wymagających Klientów. W naszym portfolio znajdują się opinie wielu zadowolonych Klientów. Na skutek współpracy z doświadczonymi architektami, specjalistami od marketingu i designu oraz ekipami remontowo - budowlanymi, możemy oddać Państwu niezawodne lokale w wysokim standardzie wykończenia.
Nasza oferta jest zawsze skrojona na miarę Twoich oczekiwań. Inteligentne rozwiązania takie jak klimatyzacja, czujniki dymu czekają na Twoją firmę! Dla każdego, kto jest zainteresowany ofertą, jaką jest wynajem lokali użytkowych Łódź – zapraszamy do nas! Skontaktuj się z nami już dziś!

Kontakt

Ulica: Targowa 35

Kod: 90-043

Miejscowość: Łódź

http://www.targowa35.pl/

E-mail: domena@domenasc.com

Tel.: 609-202-019


Podobne firmy

Centrum Nieruchomości

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy poszukują mieszkania na sprzedaż lub do wynajęcia w Łodzi. Wyróżnia nas rzetelność i skuteczność działania. Na stronie internetowej naszego Centrum Nierucho...