Katalog firm

Domoteka

Firma Domoteka jest to biuro nieruchomości. To dobry wybór, jeśli chcesz sprzedać albo wynająć mieszkanie, a nawet dom. Natomiast jeśli szukasz czegoś odpowiedniego dla siebie, po prostu wybierz preferowaną lokalizację, cenę oraz powierzchnie lokalu. Mamy najlepsze oferty dostępne na całym rynku nieruchomości.

Agencja nieruchomości

Nowoczesna agencja nieruchomości Gdańsk Domoteka to biuro z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Firmę tworzą ludzie, którzy mają wspólne wartości, cele, a także zawodowe ambicje. Agenci biura posiadają różne doświadczenia i kompetencje ale mają tą samą pasję do ciągłego rozwoju.
Biuro nieruchomości Domoteka traktuje zarówno siebie jak i klientów po partnersku. W głównej mierze firma opiera swoją współpracę o jasne zasady i transparentność. Pracownicy Domoteki rozumieją, że najistotniejszą kwestią kupno lub sprzedaż nieruchomości. Agenci biura wymagają od siebie nieustannego doskonalenia, w ten sposób oszczędza czas klientów oraz ich pieniędzy. Ideą Domoteki jest pełne zadowolenie klientów.
Jest to wyznacznik firmy, który w pełni usatysfakcjonuje firmę. Domoteka to inne, świeże spojrzenie na rynek nieruchomości, dająca obietnicę najwyższych standardów obsługi wszystkich klientów firmy. Trójmiasto dzięki dynamicznie rozwijającej się infrastrukturze, to idealne miejsce pod inwestycje w każdą nieruchomość.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 11/1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

https://domotekanieruchomosci.pl/

E-mail: biuro@domotekanieruchomosci.pl

Tel.: 795600333


Podobne firmy

Business Centre

Gdy otwieramy działalność gospodarczą czujemy się w obowiązku wybrać właściwe miejsce na nasze biuro lub gabinety. Warto, by było to stanowisko przychylne dla naszych kontrahentów pod wszelakimi posta...

Zarządca Piotr Michalski

Nasza firma to zespół specjalistów znających się na zarządzaniu i administrowaniu jak nikt. Połowa sukcesu to właściwy zarządca nieruchomości Łódź, a następnie zarówno wspólnoty mieszkaniowe, jak i ni...