Katalog firm

Domoteka

Firma Domoteka jest to biuro nieruchomości. To dobry wybór, jeśli chcesz sprzedać albo wynająć mieszkanie, a nawet dom. Natomiast jeśli szukasz czegoś odpowiedniego dla siebie, po prostu wybierz preferowaną lokalizację, cenę oraz powierzchnie lokalu. Mamy najlepsze oferty dostępne na całym rynku nieruchomości.

Domy na wynajem

Chcesz wynająć dom, ale boisz się że trafisz na ofertę która nie spełnia twoich oczekiwań? Biuro nieruchomości Domoteka pomoże Ci odnaleźć domy na wynajem, które znajdują się w dobrze skomunikowanej okolicy i zapewniają pełen komfort życia.
Dobry pośrednik nieruchomości wie, że równie ważne co metraż i sposób wyposażenia domu, są lokalizacja oraz możliwość swobodnego dojazdu do miasta. Z pomocą doświadczonego eksperta z rynku nieruchomości znajdziesz ofertę domu na wynajem, która przypadnie do gustu wszystkim domownikom i będzie atrakcyjna pod względem cenowym. Podczas doboru najlepszych nieruchomości pośrednik zwraca uwagę na kilka parametrów, takich jak miesięczny koszt wynajmu łącznie z dodatkowymi opłatami, odległość od ciągów komunikacyjnych oraz całkowity metraż. Zapoznaj się z całą ofertą firmy na stronie https://domotekanieruchomosci.pl/.
Wiele osób nie zastanawia się nad pewnymi kwestiami związanymi z wynajmem domu, ale z pomocą eksperta wszystkie wątpliwości zostaną szybko rozwiane i będziesz mógł wprowadzić się do domu w ciągu krótkiego okresu i bez zbędnych formalności.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 11/1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

https://domotekanieruchomosci.pl/

E-mail: biuro@domotekanieruchomosci.pl

Tel.: 795600333


Podobne firmy

Zarządca Piotr Michalski

Nasza firma to zespół specjalistów znających się na zarządzaniu i administrowaniu jak nikt. Połowa sukcesu to właściwy zarządca nieruchomości Łódź, a następnie zarówno wspólnoty mieszkaniowe, jak i ni...

Business Centre

Gdy otwieramy działalność gospodarczą czujemy się w obowiązku wybrać właściwe miejsce na nasze biuro lub gabinety. Warto, by było to stanowisko przychylne dla naszych kontrahentów pod wszelakimi posta...