Katalog firm

Domoteka

Firma Domoteka jest to biuro nieruchomości. To dobry wybór, jeśli chcesz sprzedać albo wynająć mieszkanie, a nawet dom. Natomiast jeśli szukasz czegoś odpowiedniego dla siebie, po prostu wybierz preferowaną lokalizację, cenę oraz powierzchnie lokalu. Mamy najlepsze oferty dostępne na całym rynku nieruchomości.

Mieszkania na wynajem

Szukanie mieszkania Gdynia na wynajem może być męczącym procesem, w którym pełno jest niepewności. Dlatego też żeby uniknąć niepotrzebnego stresu, najlepiej jest udać się do agencji nieruchomości.
Domoteka to biuro, które swoją działalność prowadzi z Gdańska. Zajmuje się obrotem nieruchomości, zarówno tych przeznaczonych do zakupu, jak i tych wyznaczonych do wynajmu. Cechą charakterystyczną wszystkich ofert, jakie są dostępne w Domotece, jest wysoki standard nieruchomości. Dlatego też gdy ktoś szuka mieszkania na wynajem z pomocą tej agencji to na pewno nie będzie musiał obawiać się, że mieszkanie to będzie mało komfortowe.
Domoteka jest tworzona przez osoby, które działają na rynku nieruchomości już od długiego czasu. Wiedzą jak załatwić wszystkie formalności związane z wynajmem w sposób szybki i rzetelny. Przyjemna obsługa zapewnia, że każdy klient dobrze wspomina współpracę z tą agencją. Z tego powodu jest to najlepszy wybór dla każdego, kto pilnie potrzebuje wynająć mieszkanie w Trójmieście.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 11/1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

https://domotekanieruchomosci.pl/

E-mail: biuro@domotekanieruchomosci.pl

Tel.: 795600333


Podobne firmy

Business Centre

Gdy otwieramy działalność gospodarczą czujemy się w obowiązku wybrać właściwe miejsce na nasze biuro lub gabinety. Warto, by było to stanowisko przychylne dla naszych kontrahentów pod wszelakimi posta...

Zarządca Piotr Michalski

Nasza firma to zespół specjalistów znających się na zarządzaniu i administrowaniu jak nikt. Połowa sukcesu to właściwy zarządca nieruchomości Łódź, a następnie zarówno wspólnoty mieszkaniowe, jak i ni...