Katalog firm

Domoteka

Firma Domoteka jest to biuro nieruchomości. To dobry wybór, jeśli chcesz sprzedać albo wynająć mieszkanie, a nawet dom. Natomiast jeśli szukasz czegoś odpowiedniego dla siebie, po prostu wybierz preferowaną lokalizację, cenę oraz powierzchnie lokalu. Mamy najlepsze oferty dostępne na całym rynku nieruchomości.

Nieruchomości

Domoteka to lider z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości Sopot w Trójmieście. Przedsiębiorstwo tworzą przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swojej pasji i zaangażowaniu zapewniają najwyższą jakość obsługi idealnie dopasowaną do potrzeb klienta.
Biuro nieruchomości Domoteka zajmuje się kompleksowym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Firma zatrudnia doświadczonych, licencjonowanych agentów. Nasi pracownicy traktują każdego klienta indywidualnie, oferując tylko najlepsze oferty idealnie skrojone pod jego oczekiwania. Zespół Domoteki to ludzie oddani swojej pracy, którzy chętnie korzystają z nowoczesnych rozwiązań, w ten sposób pozwala na utrzymanie 1 miejsca wśród biur nieruchomości w Trójmieście.
Domoteka gwarantuje bezpieczny proces całej transakcji, najlepsze oferty oraz korzystne ceny z atrakcyjnymi lokalizacjami w całym Trójmieście i okolicach. Dzięki prężnie rozwijającej się infrastrukturze Trójmiasto to wymarzone miejsce pod inwestycje w każdą nieruchomość. Nie czekaj skorzystaj z usług Domoteki.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 11/1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

https://domotekanieruchomosci.pl/

E-mail: biuro@domotekanieruchomosci.pl

Tel.: 795600333


Podobne firmy

Zarządca Piotr Michalski

Nasza firma to zespół specjalistów znających się na zarządzaniu i administrowaniu jak nikt. Połowa sukcesu to właściwy zarządca nieruchomości Łódź, a następnie zarówno wspólnoty mieszkaniowe, jak i ni...

Business Centre

Gdy otwieramy działalność gospodarczą czujemy się w obowiązku wybrać właściwe miejsce na nasze biuro lub gabinety. Warto, by było to stanowisko przychylne dla naszych kontrahentów pod wszelakimi posta...