Katalog firm

Kategorie


Dorin

Mający swoją siedzibę w Łodzi przy ulicy Jaracza 1 salon sukien ślubnych Dorin kieruje swoją ofertę do klientek, które podczas ślubu chcą wyglądać elegancko i czuć się komfortowo. Szeroki asortyment obejmuje autorskie i importowane modele sukien ślubnych, ale nie tylko. Ważną jego część stanowią akcesoria. Szczegóły na stronie.

Moda ślubna

Salon Dorin to miejsce, w którym znajdziesz idealną i wymarzoną suknię ślubną, jakby szytą specjalnie dla Ciebie. Oferowane przez nas suknie ślubne Łódź Jaracza to kolekcja wyróżniająca się świeżym i kreatywnym podejściem do mody ślubnej, łączącym elegancję i nowoczesność, nadając im wzorowego komfortu użytkowania.
Nasz salon cechuje autorskie podejście do potrzeb naszych klientek, co pozwala na realizowanie również indywidualnych projektów. Służymy fachowym doradztwem oraz profesjonalną obsługą w miłej atmosferze. Z takim wsparciem wybór wymarzonej sukni nie zajmuje w naszym salonie zbyt dużo czasu. Poza kolekcją sukni ślubnych w ofercie naszego salonu znajdują się niezbędne ślubne akcesoria typu: welony, biżuteria, obuwie, rękawiczki czy stroiki, więc dodatkowo zaoszczędzasz czas na szukaniu i dobieraniu tychże dodatków.
Poczucie satysfakcji połączone z gwarancją wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów będzie Ci towarzyszyć po udanych zakupach w salonie sukni ślubnych Dorin - przyjdź i przekonaj się.

Kontakt

Ulica: Jaracza 1

Kod: 90-264

Miejscowość: Łódź

http://suknie-slubne-dorin.pl/

E-mail: biuro@suknie-slubne-dorin.pl

Tel.: 508-800-722


Podobne firmy

La Toya

Zlokalizowana w Rzgowie La Toya to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży odzieżowej. Jako producent ubrań damskich oferuje duży wybór sukienek, bluzek, spodni i kompletów na każdą okazję. Propon...