Katalog firm

Dorin

Mający swoją siedzibę w Łodzi przy ulicy Jaracza 1 salon sukien ślubnych Dorin kieruje swoją ofertę do klientek, które podczas ślubu chcą wyglądać elegancko i czuć się komfortowo. Szeroki asortyment obejmuje autorskie i importowane modele sukien ślubnych, ale nie tylko. Ważną jego część stanowią akcesoria. Szczegóły na stronie.

Suknie ślubne

Salon sukien ślubnych Dorin oferuje swoim klientkom przepiękne kreacje ślubne. Ten wyjątkowy dzień w życiu panny młodej powinien zostać podkreślony wyjątkowym strojem. Nasz salon sukien ślubnych Łódź to szczególne miejsce, gdzie znaleźć możesz suknię o jakiej śniłaś. Jej piękno możesz podkreślić akcesoriami oraz niebanalnymi dodatkami.
W asortymencie znajdują się welony, biżuteria, rękawiczki oraz stroiki. Szeroki wachlarz dostępnych produktów sprawi, że każda z pań znajdzie dodatki, które perfekcyjnie wpiszą się w jej gust i styl. Wobec każdej naszej klientki stosujemy indywidualne podejście. Każda kobieta jest inna i posiada inne atuty. Spersonalizowany strój pozwoli na podkreślenie wszystkich i sprawi, że w dniu tak długo wyczekiwanej uroczystości, zaprezentujesz się zjawiskowo.
Każda pani młoda decydująca się na suknię z naszego salonu, może liczyć na profesjonalną pomoc w doborze kreacji. Zaproponujemy tobie kreację, która doskonale podkreśli twoją urodę oraz zagwarantuje ci satysfakcję.

Kontakt

Ulica: Jaracza 1

Kod: 90-264

Miejscowość: Łódź

http://suknie-slubne-dorin.pl/

E-mail: biuro@suknie-slubne-dorin.pl

Tel.: 508-800-722