Katalog firm

Kategorie


Dwór Artusa

Dwór Artusa to wspaniałe miejsce, gdzie możecie już niedługo urządzić swoją zabawę weselną. Zachęcamy do odwiedzenia nas w sercu miasta, gdzie na pewno nie będzie Wam przeszkadzał hałas dużego miasta. Oferujemy Wam wspaniałą obsługę oraz smakowite jedzenie, które przyrządzi nasz najlepszy szef kuchni.

Przyjęcia weselne

Dwór Artusa to przepiękne miejsce na mapie Łodzi. Zajmujemy się kompleksową organizacją różnego rodzaju ceremonii oraz przyjęć, gwarantując profesjonalną obsługę, piękny wystrój sali oraz pyszne jedzenie. Jeśli szukasz miejsca na wesele, Dwór Artusa z pewnością spełni Twoje oczekiwania.
Dwór Artusa jest wyjątkowym miejscem, położonym zaledwie kilkanaście minut drogi od centrum miasta, dzięki czemu gwarantuje dobre połączenie komunikacyjne i jednocześnie odpoczynek od zgiełku Łodzi. Oryginalny wygląd dworu z basztami, blankami i brukowanym podjazdem sprawia, że każda organizowana w tym miejscu impreza będzie miała niezapomniany charakter.
Zaproszonym do Dworu Artusa gościom z pewnością nie zabraknie przestrzeni – oferujemy państwu 1300 m2 powierzchni, obszerny parking oraz uroczy ogród z fontanną. Wnętrze dworu urządzone jest w gustownym stylu, nawiązującym do architektury dworskiej, jednak nie brakuje mu nowoczesnych dodatków. Dwór Artusa to miejsce na niezapomnianą imprezę w zamkowym klimacie, której państwa goście nie zapomną na długo!
Galerię zdjęć naszego domu weselnego można znaleźć na stronie https://www.dwor-artusa.pl/.

Kontakt

Ulica: Przyjazna 20

Kod: 92-403

Miejscowość: Łódź

https://www.dwor-artusa.pl/

E-mail: biuro@ccss.pl

Tel.: 606-704-205


Podobne firmy

Karczma Bida w Opolu

Chciałbyś zorganizować huczne wesele w staropolskim stylu? Dla nas to nie problem! Karczma Bida oferuje Państwu organizację przyjęć, które z pewnością zostaną w Waszej pamięci. Ciekawy wystrój, smaczn...

Malaga

Malaga to miejsce idealne dla każdej osoby. Jeżeli chcecie, to możecie przyjechać do nas na rodzinny obiad, aby spędzić tutaj miłe chwile. Równie dobrze możecie u nas również urządzić spotkanie rodzin...