Katalog firm

EsteticaNova

Znajdująca się w Łodzi klinika medycyny estetycznej EsteticaNova oferuje wiele więcej niż tylko zabiegi upiększające na twarz i ciało takie jak usuwanie zmarszczek czy powiększanie ust. Jedną z jej specjalności jest trychologia estetyczna. Zakres usług obejmuje innowacyjne zabiegi poprawiające stan skóry głowy i włosów.

Trycholog

Włosy to dla wielu z nas taka, część ciała, która dodaje nam kobiecości. Chcemy, aby nasze włosy były długie, zdrowe i lśniące. Dzięki pięknej fryzurze nasza pewność siebie wchodzi na wyższy poziom, a nam chce się dążyć do wyznaczonych celów.
Warto więc zadbać o nasze włosy nie tylko od strony estetycznej, ale także zdrowotnej. Klinika EsteticaNova posiada bogatą ofertę zabiegów włosów. Nasz trycholog z Łodzi, to specjalista w swoim fachu, dzięki czemu w jego rękach poczujesz się jak najbardziej bezpiecznie. Jednym z zabiegów, które poprawią stan Twoich włosów, to mezoterapia skóry głowy, która pobudza krążenie i i regenerację mieszków włosowych. Po tego typu terapii kondycja naszych włosów będzie mogła wejść na wyższy poziom.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w naszej branży gwarantujemy skuteczność i precyzyjność naszych specjalistów. Zapraszamy do dowiedzenia naszej strony i https://estetica-nova.pl/ i dowiedzenia się więcej na temat naszej oferty przygotowanej specjalnie dla Ciebie. Nie bój się dążyć do piękna.

Kontakt

Ulica: Tuszyńska 132

Kod: 93-312

Miejscowość: Łódź

www: https://estetica-nova.pl/

E-mail: kontakt@novadentica.com

Tel.: 790770016