Katalog firm

Kategorie


Ewa Czernik

Nazywam się Ewa Czernik i gwarantuje Wam, że każdy pacjent jest dla mnie bardzo ważny. Podczas terapii, na którą już dzisiaj Was zapraszam, wspólnie postaramy się rozwiązać Wasze problemy. Zachęcam do odwiedzin pary, które czują, że ich związek się wypala a chcą jeszcze o niego zawalczyć. Wspólnie postaramy się znaleźć nowy sposób komunikacji.

Terapia dla par

Zastanawiasz się, czy terapia par Łódź jest tym, czego potrzebuje Wasze małżeństwo? Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że terapia par to nic innego, jak rozmowa w czasie której dochodzi do poruszania wszystkich tematów mających dla danej pary pewne znaczenie. Jeżeli coś jest ważne, to trzeba o tym mówić (udanie się na terapię małżeńską nie musi być równoznaczne, z tym że doszło do zdrady małżeńskiej). Przykładem mogą być choćby trudności w komunikacji.
Warto od razu powiedzieć, że trudności w komunikacji w większości przypadków związane są z niezbyt zrozumiałym wyrażaniem oczekiwań i potrzeb. Nie można też wykluczyć, że pojawią się kłopoty dotyczące pokazywania emocji i odczuć. Jak widać na przykładzie trudności w komunikacji, problem może być naprawdę złożony.
Szczegółowe informacje dotyczące terapii par zostały udostępnione na ewaczernik.pl, po zapoznaniu się ze stroną wszelkie wątpliwości powinny stać się przeszłością (gdyby jednak stało się inaczej, na stronie dostępne są dane kontaktowe).

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Czas najwyższy uświadomić sobie jedno, nerwica oraz depresja to bardzo poważne choroby jakie należy nie tylko zdiagnozować, lecz przede wszystkim w odpowiedni dla nich sposób leczyć. Oczywiście zaletą...

Przychodnia Szombierki

Przychodnia Szombierki to zlokalizowana w Bytomiu poradnia lekarska dla dorosłych oraz dzieci. Kompleksowa pomoc medyczna zapewniana jest przez szereg specjalistów w różnych dziedzinach medycyny. Pona...