Katalog firm

Kategorie


Floor Planet

Floor Planet to ludzie, którzy podpowiedzą Wam co najlepiej położyć na podłogę. Jeżeli szukacie ciekawych i innowacyjnych rozwiązań, to nasza obsługa jest do Waszej dyspozycji proponując Wam szereg produktów znajdujących się w naszym katalogu. Dzięki nam będziecie mieli najlepsze podłogi w Waszych domach i firmach.

Wykładziny biurowe

Autoryzowany dystrybutor wykładzin podłogowych, jakim jest Floor Planet oferuje swoim klientom duży wybór produktów firm krajowych i zagranicznych. Wykładziny biurowe to elementy wykończenia wnętrze, które stanowią wizytówkę firm. Inne wykładziny sprawdzą się w salach konferencyjnych, inne w gabinetach zarządu, a jeszcze inne w pozostałej części biura.
Specjaliści z Floor Planet pomagają klientom w wyborze odpowiednich wykładzin. Zwracają oni uwagę na gramaturę i strukturę runa i na skład surowców. Od tego wszystkiego zależy wytrzymałość wykładziny, sposób jej prania i odporność mechaniczna. Przedsiębiorstwa potrzebujące wykładziny biurowe poza korzystną ceną i szybkością realizacji zamówień zwracają uwagę na kolory i wzory wykładzin.
To one tworzą elegancki wystój biur. Niekwestionowanym atutem wykładzin jest ich cena, która jest zdecydowanie niższa od płytek i parkietu. Wykładziny występują w wersji dywanowej są miękkie, miłe w dotyku i ciepłe, co jest kolejnym atutem, jeśli chodzi o zmniejszenie kosztów ogrzewania w okresie zimowym.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508132665


Podobne firmy

Design Carpet

Czy zwracasz odpowiednią uwagę na to, jaki powinien być dywan w kontekście adekwatnego miejsca do jakiego ma trafić? Niestety wiele osób zapomina o tym fakcie, dla nich najlepszym rozwiązaniem jest sk...

Carpet Lab

Carpet Lab to firma posiadająca swój sklep internetowy oferujący Państwu różnego rodzaju dywany, między innymi dywany boho, dywany orientalne, czy to dywany retro. Dostępne są różne wersje kolorystycz...